Šilumos siurbliai

Tam, kad namuose būtų šilta ir jauku

Jeigu ieškote taupaus ir ekologiško būdo patalpoms apšildyti, šilumos siurbliai – nepakeičiamas sprendimas. Tai aplinką tausojantys prietaisai, kuriems reikalinga dirvožemio, saulės, oro ar gruntinio vandens energija. Jie geriausiai tinka norint sumažinti šildymui skirtas išlaidas bei puoselėti gamtos ekologijai. Industek prekių asortimente atrasite didelį šilumos siurblių pasirinkimą – jie pritaikomi tiek namams, tiek komercijai ar pramonei.
 

Pasinaudokite moderniomis technologijomis

Bendradarbiaujame su profesionaliomis įmonėmis, teikiame žymiausių užsienio gamintojų paruoštus produktus. Susisiekite su mumis ir įsigykite mūsų atstovaujamų gamintojų itin aukštos kokybės šilumos siurblių, tinkančių tiek buitiniam, tiek pramoniniam įvairių patalpų šildymui. Mūsų atstovaujami gamintojai - šilumos siurblių rinkos lyderiai ir inovatoriai.


Šilumos siurblių tipai

Industek atstovauja lyderiaujančius šilumos siurblių gamintojus, kurie tiekia inovatyviomis technologijomis paremtus šilumos siurblius:
 • Platus šilumos siurblių asortimentas, skirtas buitiniam šildymui daugiabučiams ir privatiems namams. Ši technologija leidžia pasirinkti aukštą arba žemą temperatūrą, ji yra tinkama įvairių tipų bei dydžių pastatų apšildymui.
 • Produktai su VRV bei aušintuvais skirti pramonei - tai itin aukštus pramoninio patalpų vėsinimo bei šildymo reikalavimus atitinkantys siurbliai. Įsirengus juos biuruose, pagerės Jūsų darbingumas, galėsite mėgautis malonia, darbui tinkama atmosfera.

Kaip išsirinkti tinkamą?

Renkantis kokybišką šildymo sistemą, pravartu atsižvelgti į kainą ir rasti sau labiausiai tinkantį variantą. Kadangi šaltasis metų laikas mūsų klimato juostoje būna ganėtinai ilgas, neišvengiama didelių šildymui skirtų išlaidų. Išeitis yra! Įsirengus inovatyvias bei ekologiškas sistemas, galima sumažinti maždaug trečdalį šildymo išlaidų.


Žematemperatūriai šilumos siurbliai oras/vanduo


Alternatyvų senoms krosnims, dujiniam, elektriniam šildymui ieškojimas ypač padažnėja artėjant šaltajam metų sezonui arba atnaujinant gyvenamąjį būstą. Laikui bėgant žmonės atsisako daug laiko reikalaujančio šildymo kietu kuru. Žematemperatūriai šilumos siurbliai oras/vanduo – vienas iš geriausių sprendimų, atitinkančių kainos ir kokybės santykį.

Oras/vanduo siurblių veikimo principai

Tokie šilumos siurbliai energiją paima iš oro, vandens arba dirvožemio ir paverčia ją į šilumą, kuri naudojama įvairių pastatų šildymui. Ši sistema dažniausiai naudojama tokiuose statiniuose, kuriuose yra įrengti radiatoriai arba planuojama įrengti grindų šildymą, nes būtent per radiatorius ar grindis į kambarius patenka reikiamas šilumos kiekis.

Žematemperatūriai šilumos siurbliai taupo energiją, todėl kaista bei veikia tik iki tol, kol vanduo pasiekia reikiamą temperatūrą. Pasiekus nustatytą temperatūros lygį, siurbliai atvėsta, o praėjus tam tikram laiko tarpui, vėl automatiškai įsijungia.

 

Žematemperatūrinių siurblių privalumai

 • Energijos taupymas.
  Automatinis įsijungimas padeda sutaupyti kiekvienam brangaus laiko, nes nereikia nuolatos tikrinti bei stebėti ar įrenginiai funkcionuoja tinkamai. Be to, su šiais įrenginiais yra pagaminama net 4 kartus daugiau šiluminės energijos iš to paties energijos kiekio, nei su kitais šilumos gavimo būdais.
 • Platus panaudojimo spektras.
  Tokie prietaisai gali šildyti buitinėms reikmėms skirtą vandenį bei įvairius pastatus, tačiau dažniausiai jie montuojami individualiuose namuose.
 • Nesudėtinga priežiūra.
  Prižiūrėti Daikin šilumos siurblius – paprasta ir patogu, o detali montavimo bei priežiūros informacija pateikiama instrukcijoje.
 • Tolygus šilto oro paskirstymas.
  Žematemperatūriniai siurbliai, priklausomai nuo jų galingumo, šiluma gali aprūpinti vieną, kelis ar visus namo kambarius.
 • Naudojimas vėsinimui.
  Oras bei vanduo tokiuose siurbliuose gali būti naudojami ne tik šildant, bet ir šiltuoju metų laiku vėsinant patalpas. Tokiu atveju į vidų įleidžiamas vėsus, o iš patalpų pašalinamas šiltas oras.

Svarbu – profesionalus montavimas

Norint išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį siurblį, svarbu atsižvelgti į planuojamų šildyti namų dydį, karšto vandens poreikį bei pastato lokaciją. Pasirinkus tinkamą įrenginį ir ruošiantis jo montavimui, rekomenduojama kruopščiai išstudijuoti gamintojo instrukciją, kurioje aiškiai nurodyta, kokiu atstumu nuo kitų prietaisų turi būti įrengta išorinė siurblio dalis. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog išorinė šio prietaiso dalis negali būti įrengiama uždaroje erdvėje, o vasarą pageidautina ją saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
Taip pat tokie siurbliai gali būti montuojami prie kitų pastate veikiančių šildymo sistemų, pavyzdžiui, kieto, skysto bei dujinio kuro. Profesionaliai įrengti žematemperatūriai prietaisai, esant mažiausiam lauko ir vidaus temperatūrų skirtumui, gali pasiekti efektyviausių rezultatų.

Šilumos siurbliai - technologija

šilumos siurbliai - veikimo principas Kaip funkcionuoja šilumos siurblys? Šie prietaisai yra integruojami į oro kondicionavimo sistemą ir perduoda šilumą iš vienos aplinkos į kitą. Šilumos siurbliai gali veikti tiek šildymo, tiek vėsinimo rėžimu. Jie išgauna šilumą iš lauko oro, net jeigu lauke labai šalta ir nukreipia ją į vidų tam, kad būtų apšildytos patalpos. Veikiant aktyviam vėsinimo rėžimui, siurbliai nukreipia šilumą iš vidaus į išorę, todėl patalpos tampa vėsesnės.

Šilumos siurblio efektyvumas

Industek atstovauja gamintojus, kurių siūlomų šilumos siurblių efektyvumas siekia net 300%. Tai trigubai mažesnis energijos suvartojimas negu jos pagaminama. Šiai moderniai ir ekologiškai technologijai negali prilygti net pačios efektyviausios iškastinio kuro apšiltinimo sistemos. Universalūs siurbliai su inverterio technologija puikiai tinka visų tipų patalpų šildymui.

šilumos siurbliai - efektyvumas

Susipažinkite - Daikin Altherma


Šilumos siurbliai oras/vanduo Daikin Altherma - tai vieni iš geriausių produktų šiame rinkos segmente. Daikin siurblių ilgaamžiškumas, kokybė bei kiti privalumai – tai tik dalis aspektų, kurie padės palaikyti aukštą komforto jausmą kiekvieno namuose!

Trečios kartos Daikin Altherma šilumos siurbliai oras/vanduo – Daikin Altherma 3 H HT – tai reikšminga investicija į komfortą ir energijos taupymą. Šis šilumos siurblys gali šildyti, vėsinti ir iš karto tiekti karštą vandenį, o tam sunaudoja kur kas mažiau energijos nei ankstesni įrenginiai. Daikin Altherma 3 H HT – atsinaujinančios energijos šildymo įranga, kuri veikia gerai tiek šaltesniame klimate, tiek šiltesniame. Šiam įrenginių asortimentui, lyginant su kitomis šildymo sistemomis, naudojamas lauko oras, kad būtų galima užtikrinti tinkamą karšto ir šalto vandens kiekį, net kai temperatūra nukrenta iki -28°C.

Trečios kartos Daikin Altherma 3 H HT - tai puikus sprendimas atnaujinant seną šildymo ir karšto vandens paruošimo sistemą, kuomet įrengiama kur kas ekologiškesnė ir taupesnė Daikin Altherma oras/vanduo sistema. Šį patikimą ir aukšto energinio efektyvumo šilumos siurblį galima priderinti prie esamų vamzdynų ir radiatorių ir taip gerokai sumažinti šildymo išlaidas lyginant su senąja sistema.

 

Daikin Altherma 3 H HT šilumos siurblio ypatybės

 • Konstrukcija.
  Namų savininkai pageidauja įrenginio, kuris ne tik gerai veikia, bet ir nepriekaištingai atrodo. Štai todėl Daikin sukūrė įrenginį su puikiomis techninėmis savybėmis ir universalia konstrukcija, kuri buvo net kelis kartus įvertinta prestižiniuose dizaino apdovanojimuose. Geriausias būdas apibūdinti Daikin Altherma 3 H HT lauko įrenginį – švarus, paprastas ir nesudėtingas. Juodos horizontaliosios grotelės uždengia visą priekinę plokštę, kurios paslepia vieną ventiliatorių ir sumažina jo darbinį triukšmą, o pilka matinė apdaila perteikia išorinės sienos spalvą, kad įrenginys būtų lengviau pritaikomas prie skirtingos aplinkos ir kraštovaizdžio. Vienas išorinis įrenginys gali būti derinamas su trimis skirtingais vidaus įrenginiais, pasirenkamais pagal poreikį užtikrinti vieną ar kelias iš galimų funkcijų: šildyti, vėsinti ir tiekti karštą vandenį. Daikin įranga pasižymi inovatyviu dizainu, intuityviu valdymu ir išskirtinai stilingomis detalėmis.
 • Garsas.
  Esant standartinėms sąlygoms, lauko įrenginio garso triukšmo lygis tesiekia 38dBA, o tai prilygsta paukščių čiulbėjimui ar tyliai bibliotekai. Prie tylaus komforto prisideda ir technologiniai DAIKIN sprendimai, kur išorinių įrenginių ventiliatorių varikliai yra inverterinio tipo (kintamo dažnio), todėl jie yra dar tylesni ir sunaudoja mažiau elektros energijos. Be to, naudojama 3 sluoksnių izoliacija ir guminiai kilimėliai tarp apatinės plokštės ir vibracijos plokštės sugeria ir izoliuoja triukšmus, kuriuos skleidžia veikiantis kompresorius.
 • Našumas.
  Daikin Altherma 3 H HT sudaro naujausios ŠVOK technologijos, sukurtos Europoje Europos klimatui, su kuriomis šiluma išskiriama net prie -28°C, o prie -20°C lauko temperatūros efektyvumas pagerėjo net iki 50%! Kiekvienas iš mūsų suprantame, kaip yra svarbu tausoti gamtą bei išteklius. Daikin yra pirmasis gamintojas pasaulyje, pagaminęs šilumos siurblius su dar ekologiškesniu R32A šaltnešiu (freonu), kurį naudojant sistemos veikimo užtikrinimui pakanka iki 30% mažiau šaltnešio. Vien tik kompresoriaus pagalba Daikin Altherma 3 H HT šilumos siurbliai gamina net 70°C termofikatą (be papildomo elektrinio teno pagalbos). Dėl modernių technologijų Daikin gaminamos šildymo sistemos išskiria kur kas mažiau CO2 ir taip tausoja aplinką.

Daikin Altherma inovatyvūs sprendimai savo ekonomiškumu, ekologiškumu ir stilingu bei visur derančiu dizainu yra patrauklūs vartotojams.

 

Daikin Altherma monoblokas – vietą taupantis šildymo sprendimas „viskas viename“

 


Žematemperatūris šilumos siurblys oras/vanduo Daikin Altherma monoblokas namų šildymui ir karštam vandeniui ruošti – tai išskirtinis efektyvumas, patikimumas ir sumažėję šildymo kaštai.

16% lengvesnis, 17% mažesnis, nors ir papildytas apsaugomis nuo blogų oro sąlygų, Daikin Altherma monoblokas yra kompaktiškiausias ir didžiausio energinio efektyvumo šilumos siurblys tarp rinkoje egzistuojančių alternatyvų.

DAIKIN Altherma monobloko ypatybės:

 • Vietą taupantis modernus dizainas.
  Daikin Altherma monoblokas – tai TIK išorinis įrenginys, kas reiškia, kad tai labiausiai erdvę taupantis šildymo sprendimas, kurį sudarantys hidraulikos elementai ir laidų sistema yra išoriniame įrenginyje. Kompaktiškas DAIKIN Altherma monobloko dizainas suprojektuotas siekiant patenkinti poreikius vartotojų, kurie turi ribotą erdvę šildymo sistemos įdiegimui. Mažas ir lengvas monoblokas gali būti įdiegtas beveik visur: nuo erdvės po palangėmis iki mažiausio sodo kampelio. Šis šildymo sprendimas puikiai tinka naujiems pastatams, o kadangi dėl savo lengvumo ir mažumo nedaro didelės įtakos jau suplanuotam ar egzistuojančiam interjerui, tai diegiamas renovuojant egzistuojančias sistemas ir taip sumažinant šildymo išlaidas. Naujas modernus dizainas ir balta monobloko išorė patinka namų savininkams, nes lengvai dera su namų stiliumi.
 • Taupus nepertraukiamas veikimas.
  Naujajame DAIKIN Altherma monobloke įdiegus papildomą apsaugą nuo smarkiai kintančių oro sąlygų, ypač šalto oro, šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemos veikimo efektyvumas užtikrinamas net ir esant itin žemai temperatūrai – prie -25 °C šildymas ir karštas vanduo iki 60 °C. Besikeičiant oro sąlygoms, DAIKIN Altherma monobloko pajėgumai praktiškai nekinta. Svarbiausia, kad didžiąją metų dalį monoblokas gali veikti nuosekliai vos puse savo pajėgumų ir patenkinti pačius įvairiausius šildymo poreikius. Naujasis DAIKIN Altherma monoblokas – tai šildymo sistema su plačiu šildymo galios diapazonu (5 – 16 kW). Norint užtikrinti dar didesnį saugumą ir ramybę, įdiegiamas atsarginis šildytuvas, taip papildomai apsisaugant nuo šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemos trukdžių.
 • Sprendimas „viskas viename“.
  Naująjį DAIKIN Altherma monobloką gali sumontuotis bet kuris šilumos siurblių montuotojas, nes tam nereikia specialios kvalifikacijos, leidžiančios dirbti su dujomis, o jame esantis šaltnešis yra visiškai uždaroje sistemoje. Montuotojo darbas – monobloką – išorinį įrenginį su jame sumontuota hidraulika ir laidų sistema - prijungti prie vandens sistemų. Daikin Altherma monoblokas gali būti derinamas su karšto vandens ruošimo talpa ar visa jau egzistuojančia šildymo sistema. Daikin Altherma monoblokas dėl savo paprastumo ir efektyvumo itin mėgstamas ir patyrusių šilumos siurblių montuotojų, nes montavimo procese iki minimumo sumažinama klaidų tikimybė. „Viskas viename“ sprendimas eliminuoja bet kokius montavimo metu galinčius atsirasti kaštus nenumatytiems papildomiems sistemos elementams (pavyzdžiui, plėtimosi indai, izoliaciniai vožtuvai ir pan.), kas garantuoja sąžiningą kainą vartotojui ir montavimo darbus be trukdžių montuotojui.

Visame pasaulyje Daikin garsėja savo novatorišku požiūriu į produktų kūrimą ir neprilygstama integruotų sprendimų kokybe bei universalumu. Pristatęs naująjį monobloką, Daikin ir toliau pirmauja efektyvių šildymo sprendimų kūrimo ir modernaus dizaino srityje. Tenkindamas būstų savininkų ir montuotojų poreikius, Daikin, kaip įprasta, galvoja apie šildymo siurblio valdymo paprastumą ir naujausių technologijų naudojimą.

 

Kompaktiški ant sienos montuojami trečios kartos Daikin Altherma šilumos siurbliai


Daugiau informacijos >>

Ant grindų pastatomi trečios kartos Daikin Altherma šilumos siurbliai su integruotu karšto vandens boileriu


Daugiau informacijos >>

Antros kartos Daikin Altherma šilumos siurbliai - geriausias kainos ir kokybės santykis


Daugiau informacijos >>


Įgyvendinti projektai


Gyvenamosios ir komercinės paskirties kompleksas Kaune, Putvinskio g. 36

2020 metais Putvinskio gatvėje Kaune pagal unikalų dizainą ir architektūrinį projektą iškilo naujas 800 kv. m. gyvenamosios ir komercinės paskirties kompleksas. Pastatas yra 6 aukštų, kuriame įsikūrė verslo biurai bei miesto gyventojai. Turint omeny, kad pastatas yra tiek komercinio, tiek gyvenamosios paskirties – INDUSTEK specialistai parinko modernų, taupų ir tuo pačiu ekologišką DAIKIN šilumos siurblių sprendimą, padengianti visus statomo komplekso poreikius.

Sprendimas

 • Namo šildymo ir vėsinimui užtikrinti pasirinkti Daikin Altherma žematemperatūriai šilumos siurbliai oras-vanduo.
 • Verta paminėti, kad pastate sumontuota tik DAIKIN įranga.
 • Sprendimas pasižymi tuo, kad dviejų DAIKIN šilumos siurblių pagalba užtikrinama šiluma, karštas vanduo bei vėsinimas ir vedinimas.

 

Daugiau apie įgyvendintus projektus skaitykite čia.