Šilumos siurbliai

Tam, kad namuose būtų šilta ir jauku

Jeigu ieškote taupaus ir ekologiško būdo patalpoms apšildyti, šilumos siurbliai – nepakeičiamas sprendimas. Tai aplinką tausojantys prietaisai, kuriems reikalinga dirvožemio, saulės, oro ar gruntinio vandens energija. Jie geriausiai tinka norint sumažinti šildymui skirtas išlaidas bei puoselėti gamtos ekologijai. Industek prekių asortimente atrasite didelį šilumos siurblių pasirinkimą – jie pritaikomi tiek namams, tiek komercijai ar pramonei.
 

Pasinaudokite moderniomis technologijomis

Bendradarbiaujame su profesionaliomis įmonėmis, teikiame žymiausių užsienio gamintojų paruoštus produktus. Susisiekite su mumis ir įsigykite mūsų atstovaujamų gamintojų itin aukštos kokybės šilumos siurblių, tinkančių tiek buitiniam, tiek pramoniniam įvairių patalpų šildymui. Mūsų atstovaujami gamintojai - šilumos siurblių rinkos lyderiai ir inovatoriai.


Šilumos siurblių tipai

Industek atstovauja lyderiaujančius šilumos siurblių gamintojus, kurie tiekia inovatyviomis technologijomis paremtus šilumos siurblius:
 • Platus šilumos siurblių asortimentas, skirtas buitiniam šildymui daugiabučiams ir privatiems namams. Ši technologija leidžia pasirinkti aukštą arba žemą temperatūrą, ji yra tinkama įvairių tipų bei dydžių pastatų apšildymui.
 • Produktai su VRV bei aušintuvais skirti pramonei - tai itin aukštus pramoninio patalpų vėsinimo bei šildymo reikalavimus atitinkantys siurbliai. Įsirengus juos biuruose, pagerės Jūsų darbingumas, galėsite mėgautis malonia, darbui tinkama atmosfera.

Kaip išsirinkti tinkamą?

Renkantis kokybišką šildymo sistemą, pravartu atsižvelgti į kainą ir rasti sau labiausiai tinkantį variantą. Kadangi šaltasis metų laikas mūsų klimato juostoje būna ganėtinai ilgas, neišvengiama didelių šildymui skirtų išlaidų. Išeitis yra! Įsirengus inovatyvias bei ekologiškas sistemas, galima sumažinti maždaug trečdalį šildymo išlaidų.


Žematemperatūriai šilumos siurbliai oras/vanduo


Alternatyvų senoms krosnims, dujiniam, elektriniam šildymui ieškojimas ypač padažnėja artėjant šaltajam metų sezonui arba atnaujinant gyvenamąjį būstą. Laikui bėgant žmonės atsisako daug laiko reikalaujančio šildymo kietu kuru. Žematemperatūriai šilumos siurbliai oras/vanduo – vienas iš geriausių sprendimų, atitinkančių kainos ir kokybės santykį.

Oras/vanduo siurblių veikimo principai

Tokie šilumos siurbliai energiją paima iš oro, vandens arba dirvožemio ir paverčia ją į šilumą, kuri naudojama įvairių pastatų šildymui. Ši sistema dažniausiai naudojama tokiuose statiniuose, kuriuose yra įrengti radiatoriai arba planuojama įrengti grindų šildymą, nes būtent per radiatorius ar grindis į kambarius patenka reikiamas šilumos kiekis.

Žematemperatūriai šilumos siurbliai taupo energiją, todėl kaista bei veikia tik iki tol, kol vanduo pasiekia reikiamą temperatūrą. Pasiekus nustatytą temperatūros lygį, siurbliai atvėsta, o praėjus tam tikram laiko tarpui, vėl automatiškai įsijungia.

 

Žematemperatūrinių siurblių privalumai

 • Energijos taupymas.
  Automatinis įsijungimas padeda sutaupyti kiekvienam brangaus laiko, nes nereikia nuolatos tikrinti bei stebėti ar įrenginiai funkcionuoja tinkamai. Be to, su šiais įrenginiais yra pagaminama net 4 kartus daugiau šiluminės energijos iš to paties energijos kiekio, nei su kitais šilumos gavimo būdais.
 • Platus panaudojimo spektras.
  Tokie prietaisai gali šildyti buitinėms reikmėms skirtą vandenį bei įvairius pastatus, tačiau dažniausiai jie montuojami individualiuose namuose.
 • Nesudėtinga priežiūra.
  Prižiūrėti Daikin šilumos siurblius – paprasta ir patogu, o detali montavimo bei priežiūros informacija pateikiama instrukcijoje.
 • Tolygus šilto oro paskirstymas.
  Žematemperatūriniai siurbliai, priklausomai nuo jų galingumo, šiluma gali aprūpinti vieną, kelis ar visus namo kambarius.
 • Naudojimas vėsinimui.
  Oras bei vanduo tokiuose siurbliuose gali būti naudojami ne tik šildant, bet ir šiltuoju metų laiku vėsinant patalpas. Tokiu atveju į vidų įleidžiamas vėsus, o iš patalpų pašalinamas šiltas oras.

Svarbu – profesionalus montavimas

Norint išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį siurblį, svarbu atsižvelgti į planuojamų šildyti namų dydį, karšto vandens poreikį bei pastato lokaciją. Pasirinkus tinkamą įrenginį ir ruošiantis jo montavimui, rekomenduojama kruopščiai išstudijuoti gamintojo instrukciją, kurioje aiškiai nurodyta, kokiu atstumu nuo kitų prietaisų turi būti įrengta išorinė siurblio dalis. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog išorinė šio prietaiso dalis negali būti įrengiama uždaroje erdvėje, o vasarą pageidautina ją saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
Taip pat tokie siurbliai gali būti montuojami prie kitų pastate veikiančių šildymo sistemų, pavyzdžiui, kieto, skysto bei dujinio kuro. Profesionaliai įrengti žematemperatūriai prietaisai, esant mažiausiam lauko ir vidaus temperatūrų skirtumui, gali pasiekti efektyviausių rezultatų.

Šilumos siurbliai - technologija

šilumos siurbliai - veikimo principas Kaip funkcionuoja šilumos siurblys? Šie prietaisai yra integruojami į oro kondicionavimo sistemą ir perduoda šilumą iš vienos aplinkos į kitą. Šilumos siurbliai gali veikti tiek šildymo, tiek vėsinimo rėžimu. Jie išgauna šilumą iš lauko oro, net jeigu lauke labai šalta ir nukreipia ją į vidų tam, kad būtų apšildytos patalpos. Veikiant aktyviam vėsinimo rėžimui, siurbliai nukreipia šilumą iš vidaus į išorę, todėl patalpos tampa vėsesnės.

Šilumos siurblio efektyvumas

Industek atstovauja gamintojus, kurių siūlomų šilumos siurblių efektyvumas siekia net 300%. Tai trigubai mažesnis energijos suvartojimas negu jos pagaminama. Šiai moderniai ir ekologiškai technologijai negali prilygti net pačios efektyviausios iškastinio kuro apšiltinimo sistemos. Universalūs siurbliai su inverterio technologija puikiai tinka visų tipų patalpų šildymui.

šilumos siurbliai - efektyvumas

Susipažinkite - Daikin Altherma

Žematemperatūriai šilumos siurbliai oras/vanduo Daikin Altherma - tai vieni iš geriausių produktų šiame rinkos segmente. Daikin siurblių ilgaamžiškumas, kokybė bei kiti privalumai – tai tik dalis aspektų, kurie padės palaikyti aukštą komforto jausmą kiekvieno namuose!
 

Kompaktiški ant sienos montuojami trečios kartos Daikin Altherma šilumos siurbliai


Daugiau informacijos >>

Ant grindų pastatomi trečios kartos Daikin Altherma šilumos siurbliai su integruotu karšto vandens boileriu


Daugiau informacijos >>

Antros kartos Daikin Altherma šilumos siurbliai - geriausias kainos ir kokybės santykis


Daugiau informacijos >>


Įgyvendinti projektai


Gyvenamosios ir komercinės paskirties kompleksas Kaune, Putvinskio g. 36

2020 metais Putvinskio gatvėje Kaune pagal unikalų dizainą ir architektūrinį projektą iškilo naujas 800 kv. m. gyvenamosios ir komercinės paskirties kompleksas. Pastatas yra 6 aukštų, kuriame įsikūrė verslo biurai bei miesto gyventojai. Turint omeny, kad pastatas yra tiek komercinio, tiek gyvenamosios paskirties – INDUSTEK specialistai parinko modernų, taupų ir tuo pačiu ekologišką DAIKIN šilumos siurblių sprendimą, padengianti visus statomo komplekso poreikius.

Sprendimas

 • Namo šildymo ir vėsinimui užtikrinti pasirinkti Daikin Altherma žematemperatūriai šilumos siurbliai oras-vanduo.
 • Verta paminėti, kad pastate sumontuota tik DAIKIN įranga.
 • Sprendimas pasižymi tuo, kad dviejų DAIKIN šilumos siurblių pagalba užtikrinama šiluma, karštas vanduo bei vėsinimas ir vedinimas.

 

Daugiau apie įgyvendintus projektus skaitykite čia.