Dujiniai katilai

Novatoriška technologija, tiekianti patikimą bei energiją taupantį šildymą ir karštą vandenį

INDUSTEK, UAB - oficialus žymiausių pasaulyje vėsinimo bei šildymo sprendimų gamintojų atstovas Lietuvoje. Jau daugiau nei 20 metų kompanija INDUSTEK siūlo geriausius dujinių katilų sprendimus rinkoje atsižvelgiant į vertės ir kainos santykį. Kvalifikuoti kompanijos specialistai padeda išsirinkti pačius tinkamiausius dujinių katilų sprendimus, atitinkančius kiekvieno kliento lūkesčius. Be to, visiems įrenginiams yra suteikiama ilgalaikė garantija.

Komfortišką patalpų šilumą gali užtikrinti kokybiški ir tinkamai įrengti dujiniai katilai. Kuo šis šildymo būdas ypatingas? Pirmiausia, jis reikalauja bene mažiausios priežiūros – užtenka kartą per metus atlikti profilaktiką. Antra, šie šildymo įrenginiai yra itin kompaktiški. Norint įrengti dujinį katilą, nebūtina katilinė – modeliai dažnai gali būti sumontuojami ir pakabinami bute ant sienos. Trečia, lyginant su kitomis kuro rūšimis, naujos kartos dujinės šildymo sistemos kaina gerokai mažesnė. O kadangi naujausi dujiniai katilai dažnai integruojami su atsinaujinančios energijos šaltiniais, pvz., saulės moduliais, tai jie atitinka ir A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus.


Dujinių katilų rūšys

Rinkoje galima išskirti tris dažniausiai sutinkamus dujinių katilų sprendimus. Kiekvienas jų pasižymi skirtingomis savybėmis, privalumais ir trūkumais:
 • Dujinis katilas su atmosferiniu degikliu. Degimui naudojamas patalpos oras pašalinamas per kaminą.
 • Dujinis katilas su uždara degimo sistema („turbo“ modelis). Degimo produktų šalinimas per koaksialinį (dvigubą) kaminą.
 • Pakabinamas žematemperatūris kondensacinis katilas. Šildant vandenį iki 55°C, kondensacijos būdu papildomai išgaunama išmetamosiose dujose esanti šiluma.

Dujinių katilų įrengimas

Dujiniai katilai gali būti įrengiami dviem būdais: pastatomi su ketiniu šilumokaičiu arba kompaktiškai pakabinami ant sienos.

Dujiniai pakabinami katilai pasižymi didesniu ekonomiškumu, padeda sutaupyti vietos, todėl toks įrengimo būdas labiau tinka namų aplinkai, buitinėms reikmėms.

Pramoniniams tikslams labiau tinka pastatomi dujiniai katilai su ketiniu šilumokaičiu, padedančiu užtikrinti didesnį galingumą, ilgą ir nepertraukiamą katilų funkcionavimą.


Pritaikymo galimybės

Dujiniai katilai turi plačias pritaikymo galimybes. Jie gali būti įrengiami tiek mažų patalpų, tiek didelių individualių namų šildymui. Šis šildymo būdas tampa vis populiaresnis. Pasitelkus šiuolaikines technologijas, montuojamos autonominės katilinės, kurios gali apšildyti net kelis daugiabučius namus.


Kaip išsirinkti tinkamą?

Šiandien rinkoje siūloma daugybė skirtingų gamintojų katilų, todėl išsirinkti nėra lengva. Ne visada brangiausia prekė yra geriausia! Gerai funkcionuoti gali ir ne itin brangus, tačiau tvarkingai įrengtas katilas.

Norėdami išsirinkti tinkamą dujinį katilą, pirmiausia pagalvokite apie tai, kur jis bus įrengtas. Butams labiau tiks pakabinami katilai, o jeigu turite įsirengę katilinę, galite rinktis ir ant grindų pastatomą katilą. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar yra dūmtraukis. Perkant katilą be dūmtraukio, teks rinktis „turbo“ variantą.


Kodėl rinktis „Daikin“ dujų kondensacijos katilą?

„Daikin“ dujų kondensacijos katilai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie planuoja pakeisti turimą katilą mažiau kainuojančia ir energetiškai efektyvesne alternatyva.

Sprendimas suprojektuotas naudojant novatoriškas kondensacijos technologijas, siekiant efektyviai ir patikimai integruoti aprūpinimo karštu vandeniu ir šildymo funkcijas.

Išskirtinės „Daikin“ dujinių kondensacijos katilų savybės:

 • Itin aukšta energetinė A klasė.
 • Detali moduliacija leidžia pritaikyti degiklio galią, kad būtų galima pasiekti aukšto lygio našumą.
 • Galimybė prisijungti prie „Daikin“ internetinio valdiklio.
 • DAIKIN Eye - kombinacinio katilo našumo monitoringas.
 • Prisitaikanti dujų degimo sistema „Lambda Gx“ sumažina energijos sąnaudas efektyviai reguliuodama vandeniui naudojamą oro degimą.
 • Idealiai tinka renovuojant ir keičiant senus katilus. Visi kompaktiški katilai nepriekaištingai dera prie esamo vamzdyno ir radiatorių.
 • Patikimas ir pripažintas kaip rinkos lyderis dėl efektyvumo savybių.
 • Unikalus ir kompaktiškas dizainas.
 • Kondensacinis katilas su SCOT technologija.
 • Tinka tiek suskystintoms, tiek gamtinėms dujoms.
 • Vietą taupanti prie sienos montuojama konstrukcija.
 • Paprastas įrengimas, patikimas veikimas, prieinama kaina.
 • Garantija, trunkanti 24 mėnesius.

Daugiau techninių savybių galima rasti prie konkretaus produkto aprašymo.


Naujos kartos Daikin dujiniai katilai

Itin kompaktiškas šildymo sprendimas.

Naujos kartos Daikin dujiniai katilai - tai kompaktiškas, tačiau galingas ir efektyvus sprendimas mėgautis šiluma ir jaukumu Jūsų namuose. Šie dujiniai katilai pasižymi ekonomiškumu, tinka efektyviai apšildyti Jūsų patalpas ir gaminti karštą vandenį su mažomis energijos sąnaudomis. Taip pat užtikrina komfortišką ir nepertraukiamą patalpų šildymo sprendimą.

Dėl savo kompaktiškumo ir modernaus dizaino idealiai tinka diegti tiek naujos, tiek senos statybos namuose, butuose ir kitose patalpose priderinant prie esamo interjero, taip pat išorėje. Sąnaudas galima papildomai mažinti integruojant su alternatyviais šilumos šaltiniais, pavyzdžiui, šildymui pritaikytais saulės energijos moduliais.

Kadangi naujieji Daikin dujiniai katilai suderinami su atsinaujinančios energijos šaltiniais, pvz., saulės energijos moduliais, tai jie yra naudingi ne tik ekonomiškai, tačiau ir efektyvūs energiškai bei atitinka aktualius A++ klasei keliamus reikalavimus. Daugiau aie A++ klasę skaitykite čia.


Prie sienos montuojami dujų kondensacijos katilai

Prie sienos tvirtinamų katilų asortimentas garantuoja galutiniams vartotojams patogumą ir patikimumą. Papildomai, detalios moduliacijos pagalba galima pritaikyti degiklio galią, kad būtų galima pasiekti aukšto lygio našumą. Norint derinti su atsinaujinančios energijos šaltiniais (pavyzdžiui, naudoti saulės energiją), tiek kombinuotas katilas, tiek pavienis šildymo katilas tokią galimybę palaiko.

Dėl IPX5D standarto ir kompaktiškų matmenų galima dujų kondensacijos katilą montuoti įvairiose patalpose. Pavyzdžiui, virtuvėje, vonioje, spintose ir kt. Šie katilai vertinami už aukščiausią energijos efektyvumo klasę, kurią užtikrina išmanus valdiklis, automatiškai reguliuojantis katilo šilumos gavybą ir papildomai optimizuojantis efektyvumą.

Unikalus katilo dizainas vertas atskiro aprašymo, kadangi tai bene vienintelis rinkoje siūlomas dujinio katilo variantas, kuris sužavi vartotojus dėl stilingos sąsajos su aplinka.

 

Turite klausimų? Susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@industek.lt. Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti tinkamus katilus. Aukšta kokybė, platus pasirinkimas ir atidumas kiekvieno kliento poreikiams - garantuoti!