Mūsų projektai

"Business Garden Vilnius", Laisvės pr. 10

 

Modernus biurų kompleksas, kur pastatus supa poilsio zonos ir žaliosios erdvės. Kompleksas kuriamas išmanių architektūrinių sprendimų ir ergonominių technologijų pagalba. Didelis dėmesys skiriamas efektyvioms ir ekologiškoms vandens šaldymo sistemoms.

Sprendimas:

Bendra šaldymo galia apie 4 MW. Naudojamos gamintojo DAIKIN vandeniu aušinamos vandens šaldymo mašinos (čileriai) 4 vnt: EWWQ480L-SS - 2vnt. ir EWWDC16VZSSA - 2vnt. Taip pat gamintojo LU-VE išorines vandeninės aušintuvės - 6 vnt.


Parktown II verslo centras Vilniuje, Lvovo g. 101 

Čia susipina šiuolaikinė architektūra ir gamtos akcentai. Tai pažangūs A klasės biurai su išmaniais inžineriniais sprendimais - patalpų drėkinimo sistema, individualus kiekvienos patalpos mikroklimato valdymas.

Sprendimas:

Bendra šaldymo galia apie 1,2 MW. Naudojami gamintojo Sabiana naujausi SK-ECM kasetiniai ventiliatoriniai konvektoriai su EC varikliais, kurie yra ypač efektyvūs ir taupo elektros energiją. Bendras kiekis apie 500 vnt.


Telia duomenų centras Vilniuje, Parko pr. 16, Naujoji Vilnia

 

Čia užtikrinamas nepertraukiamas serverių ir duomenų masyvų darbas bei pasiekiamumas. TIER III patikimumo kategorija. Prie to svariai prisideda efektyvios vandens šaldymo ir kondicionavimo sistemos.

Sprendimas:

Bendra šaldymo galia apie 450 kW. Naudojamos gamintojo DAIKIN freonu aušinamos vandens šaldymo mašinos (čileriai) 400 kW: EWLQ150G-SS - 2vnt. ir du išoriniai vandeniniai kondensatoriai. Taip pat du naujausi gaminotjo VERTIV spintinio tipo tikslios kontrolės oro kondicionieriai. Bendra šaldymo galia 50 kW: PDX PI021DA - 2vnt.su naujausiais inverter tipo kompresoriais bei drėkinimo sistema.


Gyvenamosios ir komercinės paskirties kompleksas Kaune, Putvinskio g. 36

 

2020 metais Putvinskio gatvėje Kaune pagal unikalų dizainą ir architektūrinį projektą iškilo naujas 800 kv. m. gyvenamosios ir komercinės paskirties kompleksas. Pastatas yra 6 aukštų, kuriame įsikūrė verslo biurai bei miesto gyventojai. INDUSTEK specialistai parinko modernų, taupų ir tuo pačiu ekologišką DAIKIN šilumos siurblių sprendimą, padengiantį visus statomo komplekso poreikius.

Sprendimas:

Namo šildymo ir vėsinimui užtikrinti pasirinkti Daikin Altherma žematemperatūriai šilumos siurbliai oras-vanduo. Verta paminėti, kad pastate sumontuota tik DAIKIN įranga. Sprendimas pasižymi tuo, kad dviejų DAIKIN šilumos siurblių pagalba užtikrinama šiluma, karštas vanduo bei vėsinimas ir vedinimas.

Daugiau skaitykite čia.


Lietuvos bankas

 

LB, pasitelkęs reikiamus išteklius, pradėjo savo veiklą 1922 m. Šios institucijos tarnautojų darbas ne tik padeda kurti naudą visuomenei, bet taip pat prisideda didinant Lietuvos žmonių pasitikėjimą šalies finansų sistema.

Sprendimas:

700 kW galios „Daikin” VRV sistemos įrengimas. Verta paminėti, kad tai vienas iš didžiausią vidinių blokų įvairovę turinčių objektų. Pasirinktas sprendimas pasižymi tuo, kad buvo sumontuoti beveik visi įmanomi vidinių blokų tipai (sieniniai, lubiniai, grindiniai, kanaliniai ir t.t.).


Lietuvos Finansų ministerija

 

Vykdomosios valdžios institucija, kurios misija – kurti ir vykdyti efektyvią valstybės finansų politiką, siekiant užtikrinti šalies makroekonominį stabilumą ir ekonomikos plėtrą.

Sprendimas:

450 kW galios „Daikin” VRV sistema su vidinėmis kasetėmis.


Laivas Meridianas

 

1948 m. Suomijoje pastatyta barkentina „Meridianas“ tarnavo kaip mokomasis burlaivis ugdant būsimuosius jūreivius ir kapitonus, o 1971 metais jame pradėjo veikti restoranas, kuris dar ir šiandien klaipėdiečiams bei miesto svečiams kelia nostalgiškus prisiminimus. Nuo 2012-ųjų atnaujintas interjeras pasižymi erdviu išplanavimu, šviesiu koloritu bei išskirtinėmis detalėmis.

Sprendimas:

~40 kW galios „Daikin” VRV sistema su lubinėmis kasetėmis vėsinimui. Šildymą ir karštą vandenį palaiko 8 kW galios „Altherma” šilumos siurblys oras – vanduo su 180 litrų karšto vandens talpa.


Jūrų muziejus

 

Lietuvos jūrų muziejus veikia nuo 1979 metų, įsikūręs Kuršių nerijos šiauriausiame taške ir užimantis apie 13 hektarų plotą. Tai vienas labiausiai lankomų muziejų šalyje, per metus sulaukiantis apie pusę milijono svečių, todėl nuo 2014 metų rekonstrukcijai buvo skiriamas ypatingas dėmesys ir siekiami aukščiausi kokybės standartai.

Sprendimas:

Įvairialypis projektas, kuriam įrengti buvo pasirinkti MRQ komercinės paskirties didelės galios šilumos siurbliai, 130 kW čileris vanduo-vanduo, VRV sistemos skirtos tiek šaldymui, tiek šildymui, 6 VRV Egregatai, ~250 kW galios, skirti vėdinimo kameroms.


Domus galerija

 

Didžiausias Baltijos šalyse specializuotas baldų ir interjero prekybos centras, kuris išsiskiria stilingumu ir pasaulyje pripažintų gamintojų prekių asortimentu. Unikalus galerijos dizainas ir pozicionavimas reikalauja išskirtinio dėmesio detalėms, įskaitant kokybišką pačio centro kondicionavimo sistemą.

Sprendimas:

700 kW galios čilerio įrengimas.


Forum palace

 

Šiuolaikiškas, daugiafunkcinis sporto, pramogų ir verslo centras, sėkmingai veikiantis virš 15 –kos metų. Sukurtas pagal organiškosios architektūros tradicijas, turintis ypatingai glaudų statinio ryšį su gamta. Pastate įsikūrė “aktyviausios” pramogos, restoranai, sporto klubai, pirčių kompleksas su baseinu.

Sprendimas:

700 kW galios čileris, skirtas aptarnauti 22476 kv.m. plotą.


„LIDL” logistikos centras Kauno LEZ

 

Logistikos centras yra vienas moderniausių tokio tipo objektų Baltijos šalyse, 42 800 m2 statinys, kuriame įrengtos įvairių funkcinių galimybių sandėliavimo patalpos ir biurai, kurių trečdalis užima šaldomos erdvės. Teikdama pirmenybę rūpestingam išteklių naudojimui, logistikos centras pelnė tarptautinį „BREEAM In-Use“ sertifikatą, kuriuo ženklinami pastatai, darantys mažiausią poveikį aplinkai.

Sprendimas:

112 kW galios „Daikin” VRV sistema, skirta patalpos šildymui bei šaldymui.


Lietuvos valstybinė įmonė „Oro Navigacija"

 

Sertifikuota Europos oro navigacijos paslaugų teikėja, kuri teikia oro eismo, ryšių, navigacijos ir stebėjimo bei oro navigacijos informacijos paslaugas Lietuvos Respublikos oro erdve skrendantiems orlaiviams.

Sprendimas:

Įvairialypis projektas, kuriam įrengti buvo pasirinkta 400 kW galios „Daikin” VRV sistema su vidiniais blokais daugumoje lubinių kasečių, o taip pat 200 kW čileris.


Baldų namai „SKRAJA”

 

Verslo centras ir prekybinių patalpų nuomotojas, turintis daugiau nei 5000 kv. m. plotą, kur sėkmingai prekiauja baldų gamintojai ir kitos įmonės.

Sprendimas:

Įrengta 100 kW galios „Daikin” VRV sistema, o taip pat 300 kW čileris.


Klaipėdos baseinas

 

Tai daugiafunkcinis sveikatingumo centras su moderniausiu baseinu Lietuvoje, pastatytas 2018 m. Baseinas pritaikytas įvairiems miestiečių ir profesionalių sportininkų poreikiams, todėl buvo reikalingas optimalus kondicionavimo sistemos sprendimas.

Sprendimas:

295 KW galios čileris.


Mikrovisata

 

Virš 25 metus sėkmingai dirbanti įmonių grupė, kurios veiklos sritys apima didmeninę prekybą namų elektronikos prekėmis, telekomunikacinių sistemų projektavimą ir jų instaliaciją, nekilnojamo turto projektus.

Sprendimas:

Įrengtas 230 kw galios čileris bei 200 ECM kasetinių fankoilų.


Burės

 

Trijų verslo centrų kompleksas, kuriame nuomojami A klasės biurai, kurių bendras plotas apie 60 000 kv. m.

Sprendimas:

300 kasetinių fankoilų.


Kauno dokas

 

A klasės verslo centras, sukurtas, kad padėtų maksimaliai atskleisti darbuotojų kurybiškumą ir skatinti produktyvumą, todėl ypač didelis dėmesys buvo skirtas centro įrengimui ir kondicionavimo sistemai.

Sprendimas:

Du vandeniu aušinami čileriai, kurių bendra galia ~700 kW.


Kiti projektai

  • Klaipėdos miesto policijos komisariatas.
  • Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Sprendimas:

300-350 kW čilerių įrengimas.