Naujienos

2024 03 22 Ar jums reikia oro valytuvo? Ko gero, kad taip!


Kiekvienas nori, jog namai būtų ta vieta, kur pavyks pailsėti, atsipalaiduoti ir gerai jaustis. Tačiau ar žinote, kad bene svarbiausias išteklius jūsų namuose, ko gero, yra prastos kokybės? Kaip rodo PSO duomenys, oro kokybė daugumoje namų nėra pakankamai gera. Priešingai, namuose esantis oras, jei nėra valomas, prisideda prie stipresnių alergijų, prastesnės savijautos ir ne tik. Tai kenkia kiekvienam žmogui, tačiau turintiems mažų vaikų, augintinių ar susiduriantiems su stipria alergija pasekmės yra ypatingai nemalonios. Tam jums, ko gero, reikia oro valytuvo. Daikin skuba į pagalbą.

Gyvūnėlius auginančių galvosūkis

Nors mylite savo augintinius, tačiau, jeigu ilgiau pabuvus pastebite ašarojančias akis, čiaudulį ar kosulį – reikia imtis veiksmų. Nors svarbu ir pasidaryti tyrimus bei pasitarti su alergologais, tačiau labai efektyvia išeitimi ir nuolatinę naudą teikiančiu sprendimu taps ir oro valytuvas. 

Gyvūnėliai šeriasi, pleiskanoja ir turi kitų alergenų, kurie ne tik prilimpa prie jūsų kojinių, bet ir sklando ore. Valytuvas tampa geriausiu asistentu jūsų keturkojui ir sulaiko ore esančias alergiją sukeliančias daleles, todėl namai tampa geresne vieta.

Mažieji gyventojai kelia didelius rūpesčius

Tiems, kurių namuose auga maži vaikai, namų oro kokybė - tai ne tik komforto išraiška, bet ir būtinybė sveikatai. Mažųjų plaučiai yra dar jautresni taršai ir alergenams, todėl labai svarbu užtikrinti, kad oras, kuriuo jie kvėpuoja, būtų kuo švaresnis. Oro valytuvas surenka dulkes, alergenus, LOJ ir kitas kenksmingas medžiagas, kurios galėtų neigiamai paveikti.

Sezoninėms alergijoms galima tarti sudie

Alergiški žmonės puikiai žino, kokia yra įkyri organizmo reakcija į žiedadulkes, dulkių erkutes ir pelėsių sporas ar kitas medžiagas, kurios sukelia rinitą, čiaudulį, kosulį ar verčia akis ašaroti.

Tai ne tik vargina, bet gali neleisti dirbti, miegoti, leisti laiką su šeima. Šioje vietoje oro valytuvas tampa jūsų riteriu su spindinčiais šarvais. Filtruodamas visus dirgiklius, jis eliminuoja beveik visus juos iš oro ir alergijos simptomai turėtų palengvėti.

Daugiau apie Daikin oro valytuvų efektyvumą kovojant su alergijomis ir kita tarša galite paskaityti čia.

Kokia yra oro valytuvo nauda?

Pakalbėjome apie tuos, kam oro valytuvo labiausiai reikia. Tačiau, jeigu vis tiek dvejojate arba nežinote dėl to, ar Daikin MC ir MCK serijos įrenginiai verti investicijos – susipažinkite su valytuvo teikiamų naudų sąrašu. Visos naudos įrodytos mokslinių tyrimų ar technologinės analizės dėka:

·       Lengviau kvėpuosite. Oro valytuvas įtraukia blogą orą, išfiltruoja blogas, kenksmingas medžiagas ir išleidžia jau daug švaresnį, gaivesnį orą be kvapo. Tai reiškia, kad visiems bus lengviau kvėpuoti, ypač alergijų sezono metu arba šaltais žiemos mėnesiais, kai daugiau būname namuose.

·       Geriau miegosite. O kam to nesinorėtų? Pašalindami alergenus ir teršalus iš jūsų miegamojo, oro valytuvai padeda sukurti puikią aplinką jūsų poilsiui. Lengviau kvėpuodami leisite kūnui geriau pailsėti.

·       Jokio diskomforto. Žmonėms, kurie turi jautresnę uoslę, vakarykštės vakarienės ar šlapio šuns kailio kvapai gali trikdyti poilsį ir laisvalaikį. Oro valytuvai gali surinkti bei išsklaidyti šiuos kvapus, todėl išvengsite diskomforto ir ramiau jausitės patys bei priimdami svečius.

·       Ilgalaikė nauda sveikatai. Reguliariai su oro tarša susiduriantis organizmas gali nusilpti ir susiduria su didesne daugelio susirgimų rizika. Oro valytuvai, švarindami orą, gali padėti sumažinti šiuos pavojus.

Kaip pasirinkti geriausią oro valytuvą?

Ne visi oro valytuvai yra vienodi. Ieškokite tokio, kuris turi kuo daugiau filtravimo ir valymo technologijų. HEPA filtras ar keli mechaniniai filtrai veiksmingiausiai pašalins daleles, aktyvuotos anglies filtrai sugers kvapus, o jonizacijos technologijos, kaip kad Daikin Flash Streamer dar ir neutralizuos virusus.

Jei jūsų aplinkoje oras sausas, apsvarstykite galimybę įsigyti oro valytuvą ir drėkintuvą viename. Tai dar labiau padidins komfortą.

Galiausiai atsižvelkite į patalpos, kurią norite išvalyti, dydį ir patikrinkite švaraus oro srautą - tiekimo greitį/našumą (CADR), kad įsitikintumėte, jog jis atliks savo darbą.

Visada galite kreiptis į sau artimiausią Industek prekybos vietą ir gausite profesionalius patarimus.

 

Taigi, ar jums reikia oro valytuvo? Jei bute, kotedže ar name turite naminių gyvūnėlių, mažų vaikų ar dažnai susiduriate su alergijomis, atsakymas bus vienareikšmiškas taip. Investicija į oro valytuvą - tai investicija į savo sveikatą ir gerą savijautą dabar ir po daugelio metų. Netriukšmingai dirbantis Daikin MC arba MCK serijos oro valytuvas užtikrins, kad jūsų namai taptų ne tik gyvenamąja vieta, bet ir ramybės oaze. Padėsime, kad kiekvienas įkvėpimas būtų gaivus ir geras!