Naujienos

2024 03 07 Daikin Altherma 3 – kodėl verta?


Renkantis šilumos siurblį savo namams, vienas vardas sulaukia daugybės liaupsių ir iš ekspertų, ir iš naudotojų. Tai - Daikin Altherma 3 – žematemperatūriai arba aukštatemperatūriai šilumos siurbliai oras/vanduo. Jie išsiskiria efektyvumo, lankstaus pritaikymo galimybių ir naujoviškų technologijų deriniu. Ši oras-vanduo šilumos siurblių sistema, galima sakyti, jog nustatė naujus standartus šilumos siurblių rinkoje. Jeigu ir jūs renovuojate namus, statote naujus arba keičiate seną katilą – siūlome artimiau susipažinti su Daikin Altherma 3 ir kodėl verta rinktis būtent šį sprendimą.

Neprilygstamas efektyvumas

Štai, pavyzdžiui, aukštatemperatūriai Daikin Altherma 3 H HT pasiekia A+++ sezoninį efektyvumą. Didele šio nuopelno dalimi yra „Bluevolution" technologija, kurios esmė – modernūs ir ekonomiški Daikin kompresoriai, veikiantys išvien su ekologišku R-32 šaltnešiu (freonu).

Aukščiausio lygio efektyvumas užtikrina mažesnį energijos suvartojimą ir mažesnį poveikį aplinkai. Kaip rodo statistika, net 65% veikimui reikalingos energijos siurblys pasiima iš oro, o tik likusius 35% - ima iš elektros. Tai leidžia net apie 70% sumažinti išskiriamo CO2 kiekį, kol siurbliu naudojatės.

Pritaikomumas įvairiems namams

Daikin Altherma 3 sprendimai gali būti pritaikomi bene bet kuriai erdvei. Gamintojas siūlo įvairias konfigūracijas:

·        Tvirtinamą prie sienos;

·        Pastatomą ant grindų;

·        Modelį su integruotu  buitinio karšto vandens rezervuaru;

Kiekvienas įrenginys yra kompaktiškas, todėl jį galima montuoti net ir pakankamai ankštose patalpose. Pavyzdžiui, ant grindų pastatomam vidiniam įrenginiui įrengti reikia tik 595 x 625 mm grindų ploto. Jei turite galimybę, apie tai galvojate arba tai yra labai svarbu, šį siurblį galėsite nesunkiai sujungti ir su saulės elektrine.

Viena iš unikaliausių Daikin Altherma 3 savybių bei didelis privalumas yra galimybė vienu metu reguliuoti dvi temperatūros zonas. Būtent dviejų zonų modeliai leidžia turėti norimą komfortą.

Šilumos siurblys gali būti patogiai valdomas per išmaniąją programėlę, tad optimizuoti našumą, pakeisti temperatūrą ar valdyti įrenginį pavyks iš bet kur ir bet kada.

Galima paminėti ir tai, jog Daikin Altherma 3 yra ne tik efektyvus, bet ir labai puikiai atrodantis įrenginys. Jis gali papildyti bet kokį namų interjerą. Tai įrodo ir IF dizaino bei Reddot Product Desig" apdovanojimai, kuriuos šilumos siurblys pelnė už novatoriškumą ir estetinį grožį.

Puikiai veikia net ir ekstremaliomis sąlygomis

Dar viena dėmesio verta Daikin Altherma 3 savybė - gebėjimas efektyviai veikti itin žemoje temperatūroje. Gamintojas pasirūpino, kad šilumos siurblys efektyviai veiktų net tada, kai temperatūra lauke nukrenta iki -28 °C. Tai užtikrina patikimą šilumos ir karšto vandens srautą net ir šalčiausiu oru.

Dėl aukšto Altherma 3 ŠS (šilumos siurblio) efektyvumo, ilgaamžiškumo ir galimų mažesnių eksploatacijos išlaidų, jo atsiperkamumo laikas yra tikrai optimalus ir ilgainiui jis nesunkiai taps ekonomišku pasirinkimu. Tai ypatingai jaučiasi tiems vartotojams, kurie įdarbina modernius šilumos siurblio sprendimus - leidžia jam dirbti autonomiškai bei pasinaudoja parama. 

Galima gauti paramą

Europos Sąjungos fondai bei Lietuvos valdžia stengiasi paskatinti žmones rinktis taupesnius, mažataršius sprendimus namų šildymui ir karšto vandens ruošimui. Būtent dėl to yra teikiama įvairi finansinė parama (kompensacijos pavidalu), seną, taršų katilą keičiantiems moderniu, taupiu šilumos siurbliu. Gali būti, kad ir jūs tinkate paramai gauti.

Susisiekite su artimiausiu INDUSTEK, UAB skyriumi – oficialius Daikin Europe atstovu, ir gaukite profesionalią konsultaciją dėl Daikin Altherma 3 įsigyjimo ir įsirengimo su kompensacija. Valstybinė kompensacija leis gerokai sumažinti išlaidas, kurių reikės tokio įrenginio įsigijimui bei sumontavimui, tad pagreitės atsiperkamumas – išaugs nauda.

Daikin Altherma 3 - tai puikus pasirinkimas namams, kurių šeimininkai nori atnaujinti savo šildymo ir vėsinimo sistemą arba šildytis, vėsintis daug efektyviau. Altherma 3 įrenginiai pasižymi dideliu efektyvumu (A+++), turi daug funkcinių privalumų, padeda rūpintis komfortu su novatoriškų technologijų pagalba ir net yra pelnę apdovanojimus už dizainą. Nesvarbu, ar statote naują namą, ar renovuojate esamą, Daikin Altherma 3 oras-vanduo šilumos siurbliai pasiūlys lankstumą, kontrolę ir našumą, kurių reikia jūsų tikslams pasiekti. Dėl gebėjimo veikti žemoje temperatūroje ir patogaus valdymo per programėlę jis yra bene geriausia investicija į komfortą, kurią galite padaryti jau šiandien.