Naujienos

2024 02 12 SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS: ORO VALYTUVAI


INDUSTEK, UAB skelbia sandėlio išpardavimą. Tikime, kad investicija į sveikatą yra bene labiausiai atsiperkanti dovana sau ir šeimai. Ta proga skelbiame išskirtines nuolaidas Daikin oro valytuvams/grynintuvams.

Prekių kiekis ribotas, todėl akcija galioja iki kol prekės bus išparduotos. Daugiau pasiūlymo detalių rasite - Ypatingo pasiūlymo modeliai ir jų savybės.

Perkate oro valytuvą dovanų – kaip rinktis?

Labai svarbu įvertinti, ar reikia orą tik valyti, ar ir drėkinti. Visai neseniai pasidalinome aktualiais patarimais, kaio išsirinkti oro valytuvą ir grynintuvą savo namams. Pavyzdžiui, tik valymui didesnėms patalpoms tiks DAIKIN MC55W modelis. Na, o jeigu aktualu ir valyti, ir pakelti drėgmės lygį, geriau rinktis MCK55W drėkinantį oro valymo įrenginį. Abiejų pajėgumo užtenka iki 41 m2 plotui. 

Kiti svarbūs faktoriai renkantis, ar įrenginis yra  skirtas alergiškam, astma sergančiam žmogui, galbūt namuose yra augintinis, kuris daug šeriasi, arba šeima gyvena arti judrios gatvės ar rajone, kur iš lauko ateina nemalonūs kvapai. Skaitykite pilną rekomendacijų straipsnį - čia

Susidomėjote, turite klausimų ar norite rezervuoti? Susisiekite su mumis info@industek.lt

Parsisiųsti