Naujienos

2024 01 11 „Daikin Altherma" žvelgia į ateitį


Trečios kartos šilumos siurbliai „Daikin Altherma" - tai vieni geriausių produktų šiame rinkos segmente, paremti „Bluevolution“ technologija, išsiskiriančia ilgaamžiškumu, aukštais komfortą suteikiančiais standartais bei dar efektyvesniu kainos ir kokybės santykiu. 

Pasaulinio šilumos siurblių gamybos lyderio Japonų kompanijos „Daikin“ naujausios trečios kartos „Daikin Altherma“ – tai investicija į taupesnį komfortą namuose. Bent kiek susipažinusiems su moderniomis šiuolaikinėmis šildymo technologijomis šilumos siurblių, kurie įrengiamose naujose namų šildymo sistemos jau beveik visiškai pakeitė dujomis ar kietu kuru kūrenamus katilus, išsamiai pristatinėti nereikia. Šilumos siurblys – tai komfortas namuose su minimalia priežiūra. Įsirengę šilumos siurblius patvirtins, kad jis gali būti valdomas ir patalpų bei karšto vandens temperatūra reguliuojama nuotoliniu būdu, temperatūra patalpose nustatoma ir norima palaikoma labai tiksliai, palyginti su kieto kuro ar dujų katilu šilumos siurblys visiškai nereikalauja priežiūros. Tiesa, kaip ir bet koks mechanizmas prašosi reguliaraus techninio aptarnavimo.

Kaip funkcionuoja šilumos siurblys?

Šie prietaisai yra integruojami į oro kondicionavimo sistemą ir perduoda šilumą iš vienos aplinkos į kitą. Šilumos siurbliai gali veikti tiek šildymo, tiek vėsinimo rėžimu. Jie išgauna šilumą iš lauko oro, net jeigu lauke labai šalta ir nukreipia ją į vidų tam, kad būtų apšildytos patalpos. Veikiant aktyviam vėsinimo rėžimui, siurbliai nukreipia šilumą iš vidaus į išorę, todėl patalpos tampa vėsesnės.

Japonų gamintojo „Daikin Altherma“ šilumos siurbliams atstovaujančios bendrovės INDUSTEK generalinis direktorius Vaidas Ragaišis vardina privalumus, kaip kad prie šio modernaus termostato galima prisijungti išmaniuoju telefonu per „Bluetooth Low Energy“ jungtį ir sudaryti šildymo tvarkaraštį bei jį valdyti. Šis termostatas namuose – tai didesnis komfortas, visuomet matoma temperatūra patalpose ir galimybė ją  reguliuoti iš bet kur, kaip, beje, ir karšto vandens temperatūrą. Termostatas taip pat leidžia matyti visos šildymo sistemos būklę.

Kaip pavyzdys, šilumos siurbliai oras–vanduo „Daikin Altherma ERGA/ERLA“ dėl jungčių universalumo tinka ir naujos statybos, ir renovuojamiems namams. Juose naudojamos modernios DAIKIN technologijos garantuoja aukštą energinį ir ekonominį efektyvumą – COP siekia 5,1, tylų veikimą, jis namus efektyviai šildo net kai laukia iki -28 laipsnių šalčio.

 

„Daikin Altherma" pasižymi

Ekologija, kadangi šie šilumos siurbliai naudoja aplinkos orą kaip atsinaujinančią energiją. Be to, šilumos siurblys, užpildomas ekologišku R32 šaltnešiu, kuris šildo arba vėsina namus, aprūpindamas juos karštu vandeniu ir tuo pačiu maksimaliai sumažindamas į atmosferą išmetamo anglies dvideginio kiekį.


Geriausiu našumu, kadangi specialiai namams sukurtas „Bluevolution“ sprendimas užtikrina aukščiausią energijos efektyvumo klasę iki A +++, kas leidžia sumažinti sąskaitas už suvartotą energiją. 


Inovatyviu valdymu, nes yra sukurta intuityvi nauja vartotojo sąsaja. Tinkamai nustačius įrangą, „Daikin Eye“ technologija užtikrins sistemos šildymo ir aprūpinimo karštu vandeniu funkciją bei garantuos, kad suteikiamas komfortas atitiktų vartotojų poreikius.


Nauju dizainu, kuris tinka visur. Ant grindų statomas šilumos siurblys turi integruotą iki 230 litrų tūrio vandens talpą, tačiau visa sistema užima vos 0.37m2 grindų ploto. Tačiau jei ant grindų vietos vis dėlto neatsirastų, yra analogiška prie sienos tvirtinama sistemos versija, kurios konstrukcija, sujungta su atskiru karšto vandens rezervuaru, užtikrina sistemos konfigūracijos ir montavimo lankstumą. Sužinokite daugiau

Daikin Altherma Winter logo monblock-612f4b62832daf780eb10260dc5e4502.jpg