Naujienos

2023 07 13 Daikin EDLA04EV3 monoblokas - naujausiame ypatingame pasiūlyme


INDUSTEK pristato DAIKIN Altherma 3 M EDLA04EV3 šilumos siurblį monobloką. Tai yra vienas iš kompaktiškiausių Daikin šilumos siurblio sprendimų, nes jį sudaro tik vienas lauko blokas, kuris idealiai tinka namų erdvę taupantiems vartotojams.

Jau daugelį metų bendradarbiaujame su šilumos siurblių gamintoju Daikin, kurie žino, kaip sukurti kokybiškus ir patikimus įrenginius, kurie efektyviai tarnauja mūsų klientams daugelį metų.

Daikin Altherma 3 M EDLA04EV3 yra monoblokinis šilumos siurblys - tai reiškia, kad visos jo dalys yra integruotos viename įrenginyje. Tai leidžia lengvai sumontuoti ir prijungti jį prie jūsų radiatorinės ar grindinės šildymo sistemos. Šis modelis sugeba pilnai patenkinti visus vidutinio dydžio namų šildymo ir karšto vandens poreikius.

Verta paminėti, kad šie monoblokai yra labai efektyvūs energijos naudojimo požiūriu. Daikin ypač didžiuojasi, vienas pirmųjų pasaulyje priustatydamas sprendimą, kuris naudoja inverterinę technologiją, kuri reguliuoja šilumos siurblio veikimą pagal esamą poreikį. Tai reiškia, kad jis gali optimaliai išnaudoti energiją ir taupyti elektros energiją. Be to, Daikin Altherma 3 M šeimos monoblokas yra aplinkai draugiškas variantas, nes jis naudoja R-32 šaltnešį, kuris drastiškai sumažina CO2 emisijas.

Mes rekomenduojame šį produktą dėl jo aukšto efektyvumo, patikimumo ir aplinkai draugiškų savybių, kurias jau metų iš eilės įvertina laimingi šio įrenginio savininkai. Pasinaudokite naujausiu ypatingu pasiūlymu ir investuokite į komfortą savo namuose.