Naujienos

2023 06 16 Trys pagrindinės priežastys, kodėl mūsų klientai pasirinko DAIKIN oro valytuvus?


Pastaraisiais metais Lietuvoje bei visoje ES itin išpopuliarėjo oro valytuvai. Kaip rodo tyrimai [1], ši rinka mūsų šalyje bei Europos Sąjungoje auga po 10 – 11 % kasmet. Ne tik INDUSTEK, UAB, tačiau ir rinkos analitikai pastebi, jog tarp lyderiaujančių prekės ženklų patogiai įsitaiso DAIKIN MC bei MCK serijos oro valytuvai. Tačiau kodėl? Paprastai tariant, bet kuris valytuvas valo orą nuo kenksmingų dalelių ir teršalų, kurie gali neigiamai paveikti mūsų sveikatą. O kuo ypatingi DAIKIN ir kodėl juos renkasi klientai? Apie tai kalbame su INDUSTEK, UAB vadovu V. Ragaišiu.

Kam apskritai reikalingas oro valytuvas?

Oro tarša patalpose yra rimta problema. Kaip sako PSO, daugiau nei 2 milijardai žmonių [2] kasmet nukenčia dėl to, kad jų namuose ir/ar darbo vietoje oro kokybė yra prasta. Dėl to atsiranda ligos, paūmėja sutrikimai, prastėja mūsų savijauta.

Kaip pastebi V. Ragaišis, vis daugiau žmonių atkreipia į tai dėmesį bei susidomi oro valytuvais, „Alergijos, ašarojančios akys, prastas poilsis – visa tai tik pasekmė situacijų, kur neprižiūrima patalpų oro kokybė. Namuose ir darbe to reikia ir į tai pagaliau atkreipiamas pakankamas dėmesys. Įjungtas DAIKIN oro valytuvas surenka žiedadulkes, neutralizuoja virusus, pašalina nemalonius kvapus.“ – privalumus vardina specialistas.

  • Oro valytuvai tiesiogiai kovoja su pagrindiniais problemų sukėlėjais:
  • Žiedadulkės ir dulkės (sukelia alergijas) – jas surenka HEPA filtrai;
  • Virusai (sukelia ligas) – neutralizuojami neigiamų jonų srauto;
  • Nemalonūs kvapai (erzina ir mažina komfortą) – pašalinami filtruojant orą;
  • LOJ (sukelia susirgimus, kenkia sveikatai) – surenkami filtrų pagalba.

Na, o dabar pats laikas įsigilinti į priežastis, kodėl gi būtent DAIKIN oro valytuvai verti jūsų dėmesio.

1 Priežastis – geresnis oro filtravimas

Šiuose įrenginiuose yra įrengta triguba filtravimo sistema. Kaip pažymi INDUSTEK, UAB vadovas, dauguma oro valytuvų turi tik viengubą arba, geriausiu atveju, dvigubą filtravimo sistemą. Tačiau, pavyzdžiui, DAIKIN MC55W orą filtruoja:

  • Pirminiais filtrais ant oro paėmimo angų
  • Elektrostatiniais HEPA filtrais, kurie surenka ~99 % iki 0,1 mikrono skersmens dalelių
  • Dezodoravimo filtrais, kurie pašalina nemalonius kvapus

Toks efektyvumas pastebimai pagerina patalpų oro kokybę. Tai yra viena iš svarbiausių priežasčių, kodėl jie populiarūs.

2 Priežastis – moksliškai įrodytas efektyvumas

DAIKIN oro valytuvų veiksmingumas buvo moksliškai patvirtintas kontroliuojamomis laboratorinėmis sąlygomis, Prancūzijos Institut Pasteur de Lille.

Laboratorinių bandymų rezultatai parodė, kad DAIKIN oro valytuvai per 2,5 minutės pašalina virš 99,98 % žmogaus koronaviruso HCoV-229E.

Šie prietaisai puikiai šalina ore esančius teršalus, pavyzdžiui, dulkes, žiedadulkes ir pelėsių sporas. Be to, pasak V. Ragaišio, negalima praleisti to, kad „Jie neutralizuoja pavojingas chemines medžiagas ir lakiuosius organinius junginius (LOJ). Patalpos su švariu oru yra saugesnės ir sveikesnės visiems žmonėms, keturkojams ir net augalams“.

3 Priežastis – valymas ir drėkinimas viename

Modernių DAIKIN oro valytuvų funkcijos leidžia ne tik valyti orą, bet ir kontroliuoti drėgmės lygį jame. Tai pagerina jus supančią aplinką ir padeda spręsti pernelyg sauso problemas.

Jeigu drėgmės lygis ore per mažas, gali lengviau atsirasti bėrimai ant odos, kimti ir džiūti gerklė, džiūti akys, atsirasti statinė elektros iškrova. Optimalaus drėgnio ore sumažėja dulkių ir žiedadulkių cirkuliacija, o tai dar labiau pagerina bendrą oro kokybę. Dar viena priežastis, kodėl verta rinktis DAIKIN oro valytuvus. Jie gali daugiau!

Apibendrinant galima teigti, kad DAIKIN oro valytuvai konkurencingoje rinkoje išsiskiria pažangia triguba filtravimo sistema, moksliškai įrodytu efektyvumu ir dvigubu funkcionalumu valant bei drėkinant orą. Šios savybės padeda pagerinti patalpų oro kokybę, o tai naudinga bendrai sveikatai ir komfortui.

Jeigu susidomėjote, užmeskite akį į INDUSTEK siūlomą oro valytuvų asortimentą čia.

BANERIS_GALE-64060ca14d562e6827db4d1298e3fc7f.jpg

 

Šaltiniai:

[1] - https://inkwoodresearch.com/reports/europe-portable-air-purifier-market/

[2] -https://www.who.int/news-room/fact-sheets/detail/household-air-pollution-and-health