Naujienos

2023 05 26 Ypač galingas Daikin MC30Y oro valytuvas sukurtas specialiai nedidelėms patalpoms


Tyrimai rodo, kad tik apie dešimtadalį savo laiko praleidžiame ne patalpose. Todėl savaime aišku, kad dėl to, patalpoje esančio oro kokybė yra gyvybiškai svarbi. Jau kurį laiką INDUSTEK savo asortimente turėjo vidutinio dydžio ir didelius galingus Daikin oro valytuvus. Pristatome naujieną – kompaktiškąjį MC30Y, skirtą nedidelėms patalpoms. Tai – mažai priežiūros reikalaujantis, aukšto našumo įrenginys, galintis gerinti oro kokybę viešbučio kambariuose, kabinetuose ar nedidelėse patalpose.

Toks pirkinys – puiki investicija besirūpinantiems gera savo šeimos, kolegų bei svečių savijauta. Visi Daikin oro valytuvai veikia valydami orą tuo pačiu principu:

- Smulkios taršos dalelės (0,1 – 2,5 mikrono skersmens) yra surenkamos HEPA filtrų;

- Virusų daleles neutralizuoja Flash Streamer – įgreitinto neigiamų jonų srauto technologija;

- Išvalytas oras išleidžiamas atgal į patalpą.

 

Šių oro valytuvų efektyvumas įrodytas ne vienu tyrimu, kaip kad „Institut Pasteur de Lille“, kurio laboratoriniai tyrimai parodė ~99,98 % efektyvumą šalinant iš oro HCoV-229E virusą. Modelis MC30Y siūlo puikų kainos ir kokybės santykį. Nors jis naudingas beveik kiekvienam, ypatingai didelę svarbą toks valytuvas gali turėti alergiškiems žmonėms, sergantiems astma bei turintiems augintinių ar rūkantiems.

„Nors pagal Europos aplinkos agentūros duomenis oro kokybė ES šalių narių teritorijose gerokai paaugo, tačiau tam tikruose regionuose ir ypač miestuose vis dar matome su tuo susijusias problemas. Be to, daugumoje jau stovinčių namų nebūtinai naudojamos geros arba apskritai nenaudojamos vėdinimo ir/ar oro valymo sistemos. Naujieji Daikin MC30Y oro valytuvai galėtų būti paprastas, kompaktiškas ir nebrangus sprendimas patalpų oro kokybei pagerinti,“ –naujo produkto svarbą ir galimybes apibūdina Valdas Ragaišis, INDUSTEK UAB generalinis direktorius.

Daikin MC30Y oro valytuvas. Kam jis skirtas ir kuo jis geras?

Jeigu žiūrėsime į šio įrenginio technines savybes bei privalumus, nesunku pastebėti, kad jis geriausiai tinka mažiems būstams, miegamiesiems ar vaikų kambariams, viešbučio numeriams, nedidelėms komercinėms patalpoms ar kabinetams.

Pagal NRCC 54013 testavimo standartą, MC30Y modelis efektyviausiai tinka patalpoms, kurių bendrasis plotas yra iki 46 m2. Turbo režimu įrenginys filtruoja iki 180 kubinių metrų oro per valandą.

Pakankamai kompaktiško dydžio valytuvas savyje talpina daug pajėgių ir pažangių technologijų:
  • Elektrostatinis HEPA filtras;
  • Flash Streamer – įgreitintų, elektronais aktyvintų jonų srauto technologija, valanti orą;
  • Kvapus pašalinantis katalizatorius;
  • Itin tylus veikimas eco bei mažo galingumo režimais (19 dB(A)). Tai – vienas tyliausių valytuvų Europos rinkoje. Jį galima naudoti ir patalpose, kur ilsitės – miegate. Specialus sleep režimas leidžia mėgautis 8 h tyliai valomu oru, o ciklui pasibaigus – jums nubudus, įrenginys vėl veikia įprastai.
  • Kompaktiškas ir lengvas korpusas, sveriantis mažiau nei 6 kg gali būti pernešamas į patogią vietą.

Pagauti, išfiltruoti ir išvalyti – kaip veikia Daikin MC30Y oro valytuvas?

Daikin oro valytuvai visada garsėjo inovatyvių technologijų pritaikymu bei labai aukštu efektyvumu. Pasižiūrėjus į techninį aprašą galima greitai pastebėti, kad aukštą MC30Y modelio efektyvumą lemia:

  • Dvigubas oro gryninimo metodas.
  • Patentuota Flash Streamer technologija neutralizuoja kenksmingas ore esančias daleles.
  • Elektrostatinis, itin aukšto efektyvumo HEPA filtras.

Būtent šie 3, pagrindiniai technologiniai akcentai padeda surinkti ir pašalinti taršias daleles bei alergenus iš oro. Tai padaroma 3 paprastų žingsnių pagalba, kurią gamintojas vadina Catch, cycle and clean:
MC30 Illustration-7831e5bbf0c72ca64e436af430b9b854.jpg

1.Pagauti

Oro valytuvas nuolatos ima orą iš patalpos bei jį įtraukia iš didelio ploto net trimis kryptimis. Taip gali būti valomas beveik visas patalpoje esantis oras.

2.Išfiltruoti

Labai aukšto našumo elektrostatinis HEPA filtras sulaiko iki 99 % dalelių, kurių skersmuo svyruoja nuo 0,1 iki net 2,5 mikrono. Taip dulkės, alergenai, pleiskanos ir kita tarša surenkama labai efektyviai.

3.Išvalyti

Plazmos jonų iškrovą naudojanti Flash Streamer technologija neutralizuoja virusus, nemalonius kvapus ir kitas pavojingas medžiagas, kurios sulaikomos filtre. Atgal išleidžiamas jau švarus oras.

Maža priežiūra, patogus naudojimas

Šiuolaikiniam vartotojui labai svarbu, kad technika būtų ne tik patikima, tačiau ir patogi naudoti. Dabar pirmaujančias pozicijas rinkoje užima technika, kuriai nereikia daug priežiūros bei, kad valdymas būtų paprastesnis.

Daikin MC30 serijos oro valytuvai turi patogius nuotolinio valdymo pultelius, tad pakeisti režimus arba nustatyti norimą valymo intensyvumą bus labai paprasta. Keisdami režimą tarp Silent/Medium/Turbo reguliuosite triukšmingumą bei pasirinksite variantą, labiausiai tinkantį darbo, poilsio ar mišriam laiko leidimui.

Svarbu paminėti ir tai, kad įrenginyje esantys HEPA filtrai gali tarnauti 10 metų be jokio poreikio keitimams bei neprarasdami efektyvumo. Negalima pamiršti ir akcentų, kurie bus aktualūs auginantiems mažylius. Šio modelio valytuvai turi ir vaikams atsparius įjungimo mechanizmus bei užraktą, kad naudoti būtų galima saugiai net ten, kur žaidžia mažieji.

Susidomėjote? INDUSTEK UAB gali pateikti patraukliausią kainos pasiūlymą šios technikos įsigijimui. Pamatykite ir pajauskite, kaip švarus oras prisideda prie geresnės savijautos.

Daikin_1140x150_9-7e95504cc4b6933b7a1b58567571d7c8.jpg