Naujienos

2023 01 16 Kodėl Lietuvos gyventojai renkasi Daikin Altherma oras-vanduo?


Jeigu ieškote taupaus ir ekologiško būdo patalpoms apšildyti, šilumos siurbliai – nepakeičiamas sprendimas. Tai aplinką tausojantys prietaisai, kuriems reikalinga dirvožemio, saulės, oro ar gruntinio vandens energija. Tvarių pastatų paklausa įgyja pagreitį, o tai tiesiogiai įtakoja šių metų šildymo bei vėsinimo įrangos pasiūlą Lietuvoje?
 
Atsakydami į Lietuvos gyventojų klausimus apie efektyviausius namų šildymo sprendimus, mūsų ekspertai pastebi, kad beveik kiekvienas šildymo sprendimo parinkimo projektas turi savų ypatumų, todėl atsakymai neretai priklauso nuo aplinkybių bei iškeltų tikslų.

Vienas tokių - „Svencelės salos“ projektas, apie kurio sėkmę iki šiol netyla kalbos. Ambicingų architektų komandos suplanuoti ir statomi 32 įvairaus tipo namai reikalavo aukščiausios klasės atsinaujinančios energijos šildymo bei vėsinimo sprendimų.

Ne paslaptis, kad projektas pramintas „lietuviška Venecija“ yra vienas įdomesnių per pastaruosius metus ir vis dažniau pritraukia žurnalistų dėmesį. INDUSTEK šildymo sprendimų atstovas naujausiame reportaže pasidalino savo šilumos sprendimų žiniomis bei atsakė į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis šilumos siurblį savo namams.