Naujienos

2022 09 01 KARTU SU DAIKIN RŪPINAMĖS KAUNO MIESTO GERBUVIU


Kai kalbame apie „Dariaus ir Girėno stadioną“ Kaune, tikriausiai sukyla pergalių ir nusivylimų emocija. Galbūt ir jūs prisimenate, kaip žiūrovų pusėje stebėjote triukšmingas varžybas minioje. Mums didelė garbė kartu su ilgalaikiu partneriu DAIKIN prisidėti prie ne vienerius metus trukusios stadiono rekonstrukcijos.

Renovacijos metu, patalpų šilumai bei karštam vandeniui užtikrinti buvo sumontuoti 8 Daikin Altherma ERLQ016 šilumos siurbliai. Juose esantys modernūs inverteriniai kompresoriai nuolat reguliuoja kompresoriaus greitį pagal faktinį poreikį. Tai gerokai sumažina daug energijos suvartojančių sistemos paleidimų ir sustojimų skaičių, kas įtakoja net iki 30% sumažintas energijos sąnaudas bei stabilesnę temperatūrą patalpose.

„Daikin“ įrenginių gamintojo atstovas Lietuvoje INDUSTEK UAB tapo patikimu partneriu komerciniams ir privatiems statytojams šalyje. Bendrovė rinkoje skaičiuoja jau daugiau nei 25 metų. Siūlydami platų asortimentą ir pažangius produktus nuosekliai orientuojamės į ilgalaikę partnerystę įgyvendinant aukščiausios A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus. Svencelių Salos irgi pasirinko DAIKIN ALTHERMA

Nuolat atnaujiname savo įvykdytų projektų portfelį. Kaskart INDUSTEK specialistai parenka modernius, taupius ir tuo pačiu ekologiškus DAIKIN sprendimus, skirtus padengti visus statomo komplekso poreikius. Daugiau apie mūsų įgyvendintus projektus skaitykite čia.