Naujienos

2022 05 12 Kodėl verta pasirinkti Daikin Altherma šilumos siurblius oras-vanduo renovuojant senas patalpas?


Laidoje "Svajonių Sodai" pasakojame apie modernų DAIKIN Altherma šildymo sprendimą oras-vanduo, kurį pasirinko Vilūnų kaimo bendruomenės centro atnaujinimui. DAIKIN Altherma šilumos sprendimai yra paprastai pritaikomi prie senesnių šildymo sistemų ir puikiai tinka norint aprūpinti dideles, visuomeninės paskirties patalpas šiltu oru, bei vandeniu.

Šiam pastato renovacijos projektui parinkta Daikin Altherma aukštos temperatūros šilumos siurbliai oras-vanduo sistema buvo sujunta su saulės kolektoriais, kurie gali išgauti iki 70 % reikiamos energijos karšto vandens paruošimui.

Vienas iš pagrindinių šios sistemos ypatumų yra tai, jog jame naudojama terminės saugyklos struktūra užtikrina optimalią vandens higieną ir panaikina bakterijų kaupimosi ir legioneliozės riziką.

Daikin Altherma šilumos siurbliai yra dažnas sprendimas keičiant senas šildymo sistemas, nes yra lengvai ir sklandžiai integruojami su esamais vamzdynais ir radiatoriais – net renovuojant sistemas, kuriose buvo naudojamas kietasis kuras ar granulės.

Daugiau informacijos apie šį sprendimą rasite žiūrėdami laidos „Svajonių sodai“ įrašą arba susisiekdami su mūsų specialistais, kurie jus pakonsultuos bet kokiais šilumos siurblių klausimais!