Naujienos

2022 03 29 Idealus Jūsų namų mikroklimatas 365 DIENAS PER METUS!


Mikroklimatas – tai vienas esminių aspektų, leidžiančių mums patalpoje jaustis patogiai. Oro kokybė – tiek temperatūra, tiek drėgmės bei užterštumo kiekis – visa tai kuria mūsų kasdienybę. Patalpų oras yra net kelis kartus labiau užterštas nei lauko oras, o mes didžiąją dalį savo laiko praleidžiame viduje. Turėdamas ilgametę patirtį oro kondicionavimo ir klimato valdymo srityje DAIKIN puikiai žino, ko reikia idealiam mikroklimatui. Per daugelį metų žmonių pasitikėjimą ir pripažinimą pelniusi INDUSTEK UAB siūlo tik patikrintus ir pasaulyje pripažintus produktus Lietuvos rinkoje, tokius kaip DAIKIN oro valytuvus, kondicionierius, šilumos siurblius tam, kad kiekvienam klientui užtikrintų patogią, malonią ir sveiką kasdienybę.

Sveikata, ramybė ir komfortas tapo bene prioritetu daugelio žmonių namuose. Daugiau nei 90 metų oro kondicionavimo ir klimato valdymo srityje specializuojantis DAIKIN (Daikin Industries, Ltd., Japonija) žino, kad sveikam klimatui reikia ne tik šildymo ir vėsinimo, bet ir kokybiško oro, bei ramios, tylios aplinkos. DAIKIN įrenginiai, besirūpinantys mikroklimatu – oro drėkintuvai / valytuvai ir DAIKN ALTHERMA šilumos siurbliai ne tik užtikrina kokybišką kasdienybę, bet visa tai daro tyliai, stilingai bei energetiškai ir ekonomiškai efektyviai!

Gera savijauta – tai gurkšnis švaraus ir tyro oro!

Foto_6-bc534b1d8e7ce896582f7f57644ba902.png

Šiandien itin populiarėja oro drėkintuvai ir oro valytuvai, o ypač atėjus pavasariui ir siaučiant virusams, žiedadulkėms bei kitiems alergenams niekas nebeabejoja valytuvų ir drėkintuvų nauda. Oro tarša didmiesčiuose - milžiniška, tačiau kaip yra patalpų viduje? Kuom užterštas patalpų oras? Miestuose ir miesteliuose į patalpas patenka automobilių išmetamosios dujos, aplink vykstančių statybų, pramonės objektų, rūkymo, dulkių, žiedadulkių ir kitų šaltinių kenksmingos dalelės. Ozonas ar anglies dvideginis, esantys iškvėpuotame ore, taip pat mums kenksmingi. Sausame patalpų ore mes tampame itin pažeidžiami virusų, bakterijų ir alergenų. INDUSTEK, UAB siūlomuose DAIKIN mikroklimato valdymo sprendimuose instaliuoti moderniausi technologiniai sprendimai: trigubi dulkių ir kvapo jutikliai, triguba filtravimo sistema, DAIKIN „Streamer“ ir aktyvių plazmos jonų technologijos, drėkinimo funkcionalumas. Kuri iš technologijų DAIKIN įrangoje yra svarbiausia oro švarinimo darbe – sunku išskirti. Bendras jų derinys garantuoja efektyvią apsaugą, švarų ir tyrą patalpų orą.


DAIKIN oro drėkintuvų/valytuvų MC55W, MCK55W ir DAIKIN oro valytuvų su Ururu drėkinimo funkcionalumu patikimą veikimą garantuoja trijų žingsnių taršalų nukenksminimo programa. Valymas jau vyksta tik įsiurbiant užterštą orą, kur ant angose esančių filtrų nusėda pirmosios dulkės. Efektyviausias – tai elektrostatinis HEPA filtras, esantis giliau ir sugaudantis pačias smulkiausias (0,3 μm) kenksmingas daleles. Pagrindinė nukenksminamąjį poveikį daranti technologija – tai DAIKIN „Streamer“ technologija. Jos vykdomų oksidacijos procesų metu suskaidomos kenksmingos filtrų surinktos dalelės. „Streamer“ technologija stabiliai generuoja įgreitintų elektronų srautą. Būtent jie “sugaudo” kenksmingas daleles, išvalo orą nuo virusų, bakterijų, žiedadulkių, pelėsio ir kt. alergenų, tokių kaip gyvūnų kailio ar odos atplaišos, lakūs organiniai junginiai ir įvairiausi kvapai. To pasekoje lengvinami ar visai išnyksta alergijų ir astmos simptomai.

Investicija į komfortą, stilių ir energijos taupymą

4. Daikin Altherma šilumos siurblys visiems poreikiams-345ece90a89736095426a6e0f2257d2a.pngŠiuolaikiniai namų savininkai pageidauja įrangos, kuri ne tik gerai veikia, bet ir nepriekaištingai atrodo. DAIKIN sukūrė ALTHERMA šilumos siurblius (oras-vanduo) su puikiomis techninėmis charakteristikomis, išskirtinio dizaino, universalios konstrukcijos. Šilumos siurbliai pastaraisiais metais sparčiai populiarėja. Tai lemia trys veiksniai. Pirma – didėjantis namų energinis efektyvumas; antra - šildymo kaina; o trečia – šiuolaikinio patogaus gyvenimo standartai neapsiriboja vien tik išlaidomis per šaltąjį sezoną, vis svarbesnis tampa komfortiškas mikroklimatas namuose tiek žiemą, tiek vasarą. Šiuolaikinis šilumos siurblys ne tik šildo žiemą, vėsina vasarą, bet ir ruošia karštą vandenį ištisus metus. Taip užtikrinamas idealus mikroklimatas 365 dienas per metus.

Šilumos ir vėsinimo sprendimai namuose - didelė ilgalaikė investicija, todėl svarbu rinktis patikimą gamintoją, galintį pasiūlyti pačius moderniausius sprendimus. Šildymo ir kondicionavimo sistemų pasaulyje ir Europoje lyderė „Daikin“ siūlo pačius šiuolaikiškiausius šios problemos sprendimus. Daikin Altherma 3“ naujos kartos šilumos siurbliai dar geriau nei jų pirmtakai absorbuoja šilumą, o tai reiškia, jog išskiriama net iki 50 % daugiau šilumos. Negana to, jie priskiriami A+++ energinio naudingumo klasei. Juos paprasta sujungti su atsinaujinančios saulės energijos sprendimais – saulės elektrinėmis, saulės kolektoriais, taip pasiekiant aukštą viso pastato energinį naudingumą. Verta paminėti nepaprastai tylų „Daikin Altherma“ šilumos siurblių veikimą, suderintą su elegantišku dizainu. Šios oras-vanduo sistemos yra sertifikuotos „QuietMark“ ženklu, kuris išduodamas tik tyliausiai veikiantiems industrijos produktams. Dėl šios priežasties nereikia milžiniškos ir nuošalios katilinės, kad būtų galima sumontuoti siurblį. Tyliai veikdamas jis netrikdo rimties, nemažina komforto. Be to, elegantiškas ir modernus dizainas leis jį sumontuoti net ir namų viduje, pernelyg nekrentant į akis.

Išmanūs „Daikin Altherma“ įrenginiai yra puikiai pritaikomi ir atostogų būsto poreikiams. Racionalus šildymo sprendimas su „Daikin Altherma“ šilumos siurbliais padeda sumažinti būsto eksploatavimo sąnaudas ir leidžia patogiai kontroliuoti patalpų mikroklimatą. Sistemos valdymas paprastas ir intuityvus, atliekamas tiek tiesiogiai, tiek nuotoliniu būdu, nustatant optimalų mikroklimatą prieš atvykstant į būstą, o išvykus naudojant ekonomišką režimą. Dėl išvardintų priežasčių, o svarbiausia dėl itin efektyvaus energetinio panaudojimo, ECH20 serijos oras-vanduo šilumos siurbliai buvo pasirinkti „Svencelės salų“ projekte kartu su daugiau „Daikin“ oro kontrolės sprendimų: oro kondicionieriai, oro valymo sistemos ir kiti. Projekte įdiegti efektyvūs šildymo ir vėsinimo įrenginiai, išgaunantys energiją iš oro ir ekologiškai šildantys, vėsinantys namus bei aprūpinantys buitiniu karštu vandeniu. Tai - tobulas sprendimas būstams, kuriuose negyvenama nuolatos.

Lietuvos gyventojai jau spėjo įvertinti DAIKIN už ekonomiškus, ergonomiškus, stilingus, patikimus bei aplinką tausojančius sprendimus. Susikurk patogią, malonią ir sveiką savo namų aplinka 365 dienas per metus kartu su DAIKIN mikroklimato valdymo įrenginiais!

Daikin_1140x150_9-d466bb8a343895d31064f74bbfe59d3a.jpg