Naujienos

2022 03 25 Iki šių metų balandžio 3 d. 20% papildoma nuolaida visiems DAIKIN oro valytuvams ir drėkintuvams


Šiuo metu oro užterštumas Lietuvos didmiesčiuose yra padidėjęs, beveik dvigubai viršija normą. Trūksta lietaus, ore tvyro dulkės ir prasideda žydėjimo periodas, todėl gausu žiedadulkių. 

Tikime, kad investicija į sveikatą yra bene labiausiai atsiperkanti dovana sau, todėl rūpinamės švariu ir tyru oru jūsų namuose per šventes ir ištisus metus. Tik iki balandžio 3d. artėjančių Šv. Velykų proga siūlome įsigyti Daikin oro valytuvus su didžiausia nuolaida.

DAIKIN oro valytuvai ir drėkintuvai naudojami vidaus patalpose siekiant išvalyti orą nuo virusų, dulkių, nepageidaujamo kvapo ir kitų alergenų. Dėl trigubų oro valymo filtrų, „Streamer“ ir jonizavimo technologijų šie įrenginiai pasižymi aukščiausia veikimo kokybe, kadangi sulaiko ir neutralizuoja smulkiausias kenksmingas daleles.

Patentuota "Streamer" technologija suskaido kenksmingas filtro sulaikytas medžiagas: virusus, bakterijas, žiedadulkes, pelėsių sporas. Mažina astmos ir alergijos simptomus. Neutralizuoja korona virusą >99.9% (SARS-CoV-2)!

Daugiau apie šiuos įrenginius ir jų veikimo principus skaitykite čia