Naujienos

2021 12 30 Tyro oro gurkšnis Naujųjų Metų išvakarėse


Daikin oro valytuvai suteikia unikalią galimybę padidinti Jūsų ir Jūsų šeimos saugumą per ateinančius susibūrimus ir Naujųjų Metų išvakares. Tai galėtų būti puiki dovana vyresniems Jūsų šeimų nariams.

Gerai žinomos Prancūzijos laboratorijos „Institut Pasteur de Lille“ bandymų rezultatai parodė, kad Daikin oro valytuvai per 2,5 minutės pašalina daugiau nei 99,98 % koronaviruso

Šie japoniški oro valytuvai veikia ganėtinai paprastai, bet ypač efektyviai: trigubi dulkių ir kvapo jutikliai bei filtrai itin greitai aptinka oro užterštumą patalpose ir orą išvalo pasitelkdami moderniausias technologijas, tarp kurių ir elektrostatinis HEPA filtras bei pagrindinė Daikin patentuota Flash Streamer technologija.

Planuojant susibūrimus, o ypač prieš didžiausias metų šventes, būtina atsižvelgti į patalpos tyrą orą. Vėdinimas, oro kondicionavimas, drėkinimas ir filtravimas – bene svarbiausi švaraus oro komponentai. Ir visa tai pasiekiama su inovatyviais Daikin oro valytuvais.

Daikin oro valytuvai yra kompaktiški įrenginiai, kuriuos įsirengti ypač paprasta. Patrauklaus dizaino baltas prietaisas tiesiog pastatomas patalpoje, įjungiamas į elektros tinklą – ir viskas, negailestinga kova su virusais ir bakterijomis pradėta. Apie tai plačiau Kas jūsų kambario orą išvalys nuo koronavirusų, ir jame palaikys optimalią drėgmę?

Ypatingas Pasiūlymas

INDUSTEK siūlo įsigyti DAIKIN Oro Valytuvus už Ypatingą kainą. Akcija galioja iki 2021-12-31. Daugiau pasiūlymo detalių rasite Švarus ir tyras oras, nes juo rūpinasi DAIKIN!

Industek_DAIKIN_oro_valytuvas_2021_Kaledos_1[4]-1072ab87518eb6cbc1cc64bc77395562.png