Naujienos

2021 11 16 INDUSTEK kartu su DAIKIN ir toliau rūpinasi Lietuvos gyventojų gerbuviu


Pastebime, kad šiais metais tvarių pastatų paklausa įgyja pagreitį, kas tiesiogiai įtakoja šildymo bei vėsinimo įrangos poreikį. Ne paslaptis, kad pasirinkto sprendimo atitikimas A++ energinei klasei didele dalimi nulemia viso pastato energinio naudingumo klasę.

„Atstovaujame DAIKIN -  šildymo, vėsinimo ir kitų gero mikroklimato sprendimų pasaulinį lyderį, kuris nuolat žengia žingsnį į priekį ir per daugelį metų jau pelnė Lietuvos žmonių pasitikėjimą. Pernai pristatėme naujausius A++ ir A+++ klasę atitinkančius „Daikin Altherma 3“. Šie trečios kartos šildymo ir vėsinimo sprendimai itin populiarėja siekiant įdiegti tvarią A++ įrangą“, - teigia Vaidas Ragaišis, INDUSTEK, UAB generalinis vadovas.

Visai neseniai prisidėjome prie „Svencelės salos“ projekto įgyvendinimo. Ambicingų architektų komandos suplanuoti ir statomi 32 įvairaus tipo namai reikalavo adaptuotų atinaujinančios energijos šilumos ir vėsinimo sprendimų. „Daikin Altherma“ oras-vanduo šilumos siurbliai ypač tinka būstams, kuriuose negyvenama nuolatos. 

Neretu atveju atnaujinant seną šildymo sistemą, užtenka pakeisti ten sumontuotus radiatorius ar senus dujinius katilus nauju „Daikin Altherma 3“ sprendiniu. Vidiniai įrenginiai puikiai dera prie šiuolaikinio interjero dizaino, o kadangi jie neskleidžia suodžių kaip kieto kuro katilai, juos galima montuoti tiesiog garaže, skalbykloje ir netgi kambaryje. Su DAIKIN savo namų ar biuro mikroklimatą galėsite reguliuoti telefonu - išmaniąja aplikacija ir taip mažinti energijos švaistymą ir sąskaitas.

DAIKIN Bluevolution inovacija viršija A++ energinės klasės reikalavimus

DAIKIN kurdamas šildymo ir vėsinimo bei kitus mikroklimato gerinimo įrenginius sprendžia ir šių įrenginių keliamas aplinkos apsaugos ir energetikos problemas. Todėl įrangoje instaliuoja savo sukurtus inovatyvius „Bluevolution“ technologinius sprendimus: R-32 šaltnešį, inverterio technologiją, reversinio šilumos siurblio veikimo principą ir išmaniuosius jutiklius bei valdiklius.

INDUSTEK įgyvendinti projektai

INDUSTEK įgyvendino garsius Lietuvos projektus, atitinkančius A++ ir aukštesnio energinio naudingumo klasę. Daugiau apie mūsų projektus galima rasti čia