Naujienos

2021 10 22 Svencelės salos - įkvepiantys svajones namai


„Svencelės salos“ – ambicingų architektų komandos suplanuoti ir statomi 32 įvairaus tipo namai. Tai kvapą gniaužiantys vaizdai ir estetika, gamtos apsuptas komfortas ir jauki ramybė ant Kuršių marių kranto. Tai įkvepiantys svajones namai, prie kurių įrengimo prisidėjo INDUSTEK UAB.

„Svencelės salų“ projekte įdiegti efektyvūs šildymo ir vėsinimo įrenginiai, išgaunantys energiją iš oro ir ekologiškai šildantys, vėsinantys namus bei aprūpinantys buitiniu karštu vandeniu. Naujai pastatytiems namams šildymo ir vėsinimo sprendimus diegė INDUSTEK UAB, atstovaujanti rinkoje pirmaujančiam patalpų mikroklimato užtikrinimo įrenginių gamintojui „Daikin“.

Išmanūs „Daikin Altherma“ įrenginiai pritaikyti atostogų būsto poreikiams. Projekte integruoti ECH20 serijos oras-vanduo šilumos siurbliai, ypač tinkantys būstams, kuriuose negyvenama nuolatos. „Daikin Altherma“ siurblių naudingumo koeficientas yra virš 5 – sunaudodamas 1 kW elektros energijos, jis sukuria 5 kW šiluminės energijos. Energija išgaunama visus metus, net šalčiausiu žiemos periodu, kai lauko oro temperatūra siekia -25 °C.

Racionalus šildymo sprendimas padeda sumažinti būsto eksploatavimo sąnaudas ir leidžia patogiai kontroliuoti patalpų mikroklimatą. Sistemos valdymas paprastas ir intuityvus, atliekamas tiek tiesiogiai, tiek nuotoliniu būdu, nustatant optimalų mikroklimatą prieš atvykstant į būstą, o išvykus naudojant ekonomišką režimą.

Prietaisas išsiskiria buitinio karšto vandens momentinio šildymo principu, užtikrinančiu aukščiausią vandens higienos lygį. Buitinis vanduo nekaupiamas talpykloje, neužsistovi, tiekiamas visada šviežias ir pašildytas. Inovatyviose aukštos kokybės talpyklose neatsiranda korozija, nesusidaro jokių anodų, kalkių ar kalkių nuosėdų, neatsiranda legionelės bakterijų.

Šilumos siurbliai „Daikin Altherma“ priskiriami A+++ energinio naudingumo klasei. Juos paprasta sujungti su atsinaujinančios saulės energijos sprendimais – saulės elekrinėmis, saulės kolektoriais, taip pasiekiant aukštą viso pastato energinį naudingumą.

„Daikin Altherma“ įrenginiai rinkoje atpažįstami dėl savo ekonomiškumo ir itin tylaus veikimo. Taip pat pasižymi kompaktiškumu, juos lengva pritaikyti bet kokiose erdvėse, architektams ir dizaineriams nereikia ieškoti kompromiso tarp estetikos ir funkcionalumo. Europoje parduodami „Daikin Altherma“ produktai yra pagaminti tame pačiame žemyne ir specialiai pritaikyti jo klimatui.

„Svencelės slėnio“ projekte buvo įdiegta daugiau „Daikin“ oro kontrolės sprendimų: oro kondicionieriai, oro valymo sistemos ir kiti.

EPRA-D_ETSH-X-D_ip10-0af06cab868f128a21918b089824a89d.png

 

„Daikin“ įrenginių gamintojo atstovas Lietuvoje INDUSTEK UAB tapo patikimu partneriu komerciniams ir privatiems statytojams šalyje. Bendrovė rinkoje skaičiuoja jau daugiau nei 20 metų. Platų asortimentą ir pažangius produktus tiekianti įmonė nuosekliai orientuojasi į ilgalaikę partnerystę su klientais, dalijasi techninėmis žiniomis ir padeda kelti kokybės kartelę vystomuose projektuose, įgyvendinant aukščiausios A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus. Daugiau apie DAIKIN ALTHERMA