Naujienos

2021 09 08 Karšta DAIKIN Vasara nepraėjo be pėdsakų - ypatingi DAIKIN pasiūlymai ribotą laiką


Rudeniui besibeldžiant į duris, skelbiame išskirtinius DAIKIN pasiūlymus. Kviečiame nepraleisti progos ir įsigyti prekes už ypatingą kainą!

VISĄ RUGSĖJO MĖNESĮ ŠVARUS IR TYRAS ORAS SU DAIKIN

INDUSTEK pristato išskirtinius ir šiandien itin aktualius įrenginius savijautai ir sveikatai gerinti – oro valytuvus ir drėkintuvus už ypatingą kainą. 

SVARBU! Išbandytas veiksmingumas prieš koronavirusą.2021 m. liepos 7 d. garsios Prancūzijos laboratorijos „Institut Pasteur de Lille“ bandymų rezultatai parodė, kad DAIKIN oro valytuvai per 2,5 minutės pašalina virš 99,98 % žmogaus koronaviruso HCoV-229E*. Daugiau apie akcijoje dalyvaujančius modelius galima rasti čia.

 

DU VIENAME - DIDŽIAUSIAS ŠILDYMO EFEKTYVUMAS SU DAIKIN ORO VALYTUVU VOS UŽ 1 EURĄ

Įsigyk Daikin Altherma 3 GEO gruntinį šilumos siurblį vanduo-vanduo iki 2021-10-31 ir gauk Daikin oro valytuvą MC55W vos už 1 Eur be PVM.

Pristatomi naujieji DAIKIN ALTHERMA 3 GEO šilumos siurbliai vanduo-vanduo naudoja geoterminę energiją šildymui, vėsinimui ir karštam vandeniui tiekti bet kokiomis oro sąlygomis. Dugiau apie akciją rasite čia.

 

DAIKIN DUJINIS KATILAS SU YPATINGA 30% NUOLAIDA!

Pasiruošk žiemai ir sutaupyk. Įsigyk modernų DAIKIN dujinį katilą su nuolaida, o mes pasiruopinsime paleidimo ir derinimo darbais. 

DAIKIN dujų kondensacijos katilai yra geriausias pasirinkimas planuojantiems pakeisti turimą katilą labiau energiją taupančia ir mažiau kainuojančia alternatyva. Prie sienos tvirtinami katilai galutiniams vartotojams garantuoja patogumą, energinį ir ekonominį efektyvumą bei veikimo patikimumą

DAIKIN - tai pasaulinis šilumos siurblių, katilų ir kondicionavimo sistemų gamybos lyderis, kurio inovatyvūs produktai pelnė Lietuvos žmonių pasitikėjimą bei pripažinimą. Būdami oficialiu DAIKIN novatoriškų produktų ir sprendimų įgyvendinimo atstovu Lietuvoje, džiaugiamės galėdami pasiūlyti plačiausią asortimentą Lietuvos rinkoje.

Akcija taikoma tik nurodytam modeliui. Daugiau apie akcijos sąlygas galima rasti čia.