Naujienos

2021 08 23 DAIKIN PATARIMAI RENKANTIS ORO KONDICIONIERIŲ


Ar kada susimąstėte, kokia aušinimo galia yra optimali jūsų įrenginiui ir kas tai lemia? Sprendžiant, kokį oro kondicionierių pasirinkti, itin dažnai kaip svarbiausias rodiklis akcentuojamas kambarių paviršiaus plotas, tačiau pamirštama daug kitų svarbių kriterijų. 

Ką apie tai mano kondicionavimo sprendimų rinkos lyderis DAIKIN?

Renkantis oro kondicionavimo sistemą, svarbu nustatyti reikiamą aušinimo galią. Pasirinkus per mažo pajėgumo sistemą, tenka apmaudžiai nusivilti dėl prastų jos darbo rezultatų. Tuo tarpu per daug galinga sistema nustebins itin neefektyviomis energijos sąnaudomis. Norint išsirinkti tinkamo pajėgumo kondicionavimo sistemą, reikia rasti balansą tarp patalpų ploto ir kitų svarbių veiksnių, kurie, pasak DAIKIN ekspertų, daro daugiausiai įtakos bendrai patalpų temperatūrai. 

Patalpų izoliacijos lygis

Tai ypač svarbus veiksnys, užtikrinantis energijos panaudojimo efektyvumą. Paprastai naujuose gyvenamuosiuose pastatuose vidinė izoliacija yra įrengiama taip, jog jiems reikia tik papildomo aušinimo.

Žmonių skaičius

Žmonės išskiria apie 120 W/h šilumos energijos. Tai reiškia, kad erdvę naudojančių žmonių skaičius daro tiesioginę įtaką patalpų temperatūrai tiek namuose, tiek biure.

Asmeniniai poreikiai

Greičiausiai, tai yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Juk kiekvienas žmogus idealią temperatūrą supranta skirtingai: vieniems patinka vėsa, kitiems – karštis, o tretiems - vėsos ir šilumos balansas skirtingomis proporcijomis. Taigi, itin svarbu atkreipti dėmesį, kad pasirinkta kondicionavimo sistema gebėtų išlaikyti patogią oro temperatūrą naudodama kuo mažiau išteklių.

Saulės infiltracija

Pastaruoju metu, modernios architektūros pastatuose sutinkama vis daugiau didelių stiklo plotų. Net ir naudojant stiklus, apsaugančius nuo saulės spinduliuotės, temperatūros kilimo išvengti nepavyks. Todėl į šį veiksnį būtina atsižvelgti.

Elektriniai prietaisai

Mūsų namuose ir biuruose vis daugiau elektros prietaisų - kompiuterių, mobiliųjų įrenginių, spausdintuvų ir kopijavimo aparatų, apšvietimo sprendimų. Jie visi išskiria didelį šilumos kiekį.

Žiūrėkite daugiau informacijos apie INDUSTEK rekomenduojamas kondicionavimo sistemasSusidomėjote ar kilo klausimų? Susisiekime info@industek.lt