Naujienos

2021 08 20 Tyla ir komfortas – tai Daikin Altherma, patikimas jūsų namų šildymo partneris


INDUSTEK ilgametis partneris DAIKIN žino, kad idealiam klimatui reikia daugiau nei šildymo ir vėsinimo. Tyla ir Komfortas - geriausias būdas apibūdinti DAIKIN Altherma 3 H HT – švarus, paprastas ir nesudėtingas.

Mūsų Klientai ir Partneriai neretai klausia, dėl ko verta rinktis DAIKIN Altherma 3 H HT. Visada atsakome, kad tai vienas sprendimas, kuris šildo, vėsina, tiekia karštą vandenį. Tuo tarpu aukštas energetinis efektyvumas A+++, pasiekiamas dėl efektyvaus atsinaujinančios energijos šaltinių išnaudojimo. Net 65% veikimui reikalingos energijos išgaunama iš oro, o likę 35% - iš elektros. Tai leidžia sumažinti išskiriamo CO2 kiekį net 70%.

Pateikiame kelis svarbiausius sprendimo privalumus:

- Adaptyvi konstrukcija – tinka visų tipų namams tiek iš vidaus, tiek iš išorės.
- 3-jų sluoksnių izoliacija, užtikrinanti ypač tylų veikimą, ramybę ir komfortą.
- ŠVOK technologija, užtikrinanti aukštą sprendimo našumą.
- Mažos išlaidos šildymui, aukštas ekologiškumas.
- Išorinis įrenginio blokas išgauna šilumą iš lauko oro net prie -28ºC temperatūros.

Daugiau apie DAIKIN Altherma 3 H HT skaitykite čia.

Verta paminėti, kad visai neseniai INDUSTEK pristatė naujos kartos Daikin Altherma 3M šilumos siurblį – monobloką.

Daikin jau daugelį metų kuria aukščiausios klasės oro kondicionavimo bei kitas oro valdymo sistemas ir naujasis Daikin Altherma 3M šilumos siurblys nėra išimtis. 

Kurdami šį monobloką, DAIKIN skyrė dar daugiau dėmesio kompaktiškam dizainui bei dar mažesnėms CO2 emisijom. Modernus dizainas leis naudotis geriausiomis šilumos siurblių technologijomis net ir neturint daug vietos specialiems įrengimams. Daugiau galite sužinoti DAIKIN Altherma 3M produkto puslapyje.