Industek Blogas

2021 08 03 Kodėl Daikin Altherma šilumos siurbliai yra tinkamas pasirinkimas jums?


Kuomet ieškote sprendimo šildyti savo namus, tikriausiai visuomet prioritetu statysite patikimumą, energetinį efektyvumą, ekonomiškumą bei patogumą naudoti. Ar rinkoje yra daug gamintojų, kurie gali pasiūlyti visus šiuos privalumus? Tikrai ne, tačiau Daikin – vienas iš nedaugelio. Ši tarptautinė korporacija yra rimtas ir vienas didžiausių žaidėjų, gaminančių mikroklimato valdymo sprendimus bei oro kondicionavimo įrangą. Daikin Altherma šilumos siurbliai yra vieni populiariausių Lietuvoje, Europoje bei didelėje dalyje pasaulio. Kokia jų populiarumo priežastis ir kodėl šie siurbliai gali būti tinkamu pasirinkimu jums? Skaitykite ir sužinokite!

Daikin Altherma šilumos siurbliai – patikimų ir patyrusių specialistų kurtos technologijos 

Daikin – prekės ženklas, kuris gyvuoja jau ilgiau nei devynis dešimtmečius. Per tą laiką kompanija nesustojo inovuoti ir tobulinti savo gaminius bei diegti naujas technologijas. Su pastarųjų pagalba įmanoma be sustojimo kurti ir gaminti šilumos siurblius, kurie namų mikroklimato valdymą gali atlikti dar efektyviau ir naudingiau nei jų pirmtakai. Pagrindinės Daikin siurblių savybės – aukščiausios klasės kokybė ir patvarumas bei ilgaamžiškumas. Šie gaminiai ne tik efektyviai šildo, bet ir tausoja gamtą, yra mažataršiai.

Galutinis rezultatas – aukščiausios kokybės, maksimaliai efektyvūs, lengvai valdomi ir ergonomiški šilumos siurbliai, kurie gali būti naudojami bet kuriuose namuose.

Patogus valdymas

Turbūt niekam nepatinka ta idėja, jog malkinį katilą reikia valdyti rankomis, nuolat papildyti kuru, išvalyti, palaikyti degimą ir t.t. Šitai kainuoja, laiko ir jėgų, o juk yra sprendimų, kurie leidžia daryti subtilius ar reikšmingus pokyčius net nebūnant arti katilo, tiesiog nuotoliniu būdu.cgsi_3bd4804d18afff4f0dc9b0fbb26bcba7-d60b37eea57fe92670be6ee1114863a6.img

Modernūs Daikin Altherma šilumos siurbliai gali būti valdomi ir per atstumą, naudojant išmaniąją programėlę, nešiojamą kompiuterį, planšetę ar kitą išmanų įrenginį. Yra speciali programėlę, kurią įdiegus galima kontroliuoti siurblio veikimo stiprumą bei temperatūrą ar karšto vandens tiekimą. Viskas yra labai paprasta ir nereikia jokių papildomų pultelių, įmantrių valdymo rėlių ar kitų sprendimų, kurie viską tik apsunkintų. Įdiegiate programėlę ir kelių mygtukų paspaudimu keičiate visus aktualius nustatymus. 

Universalus panaudojimas

Jeigu jus domina šilumos siurbliai oras-oras arba oras-vanduo iš Daikin, tai tokie sprendimai galės atlikti daugiau nei tik pašildyti jūsų radiatorius bei grindis. Šilumos siurblys monoblokas dažnai gali ne tik šildyti, tačiau tam tikri modeliai dar ir vėsina orą arba, su integruoto boilerio pagalba, pašildo vandenį ir paskirsto jį po namus. 

Milžiniškas efektyvumas

Kuomet kalbame apie Daikin gaminių privalumus, negalime paneigti to, kad tai bus vieni iš energetiškai efektyviausių įrenginių visoje rinkoje. Nesvarbu į kurią produktų kategoriją bepažiūrėsite, ten pirmauja Daikin. Galime pradėti nuo to, kokie efektyvūs yra gruntiniai šilumos siurbliai Daikin Altherma 3 GEO. Šis įrenginys turi 400% efektyvumo koeficientą. Tai reiškia, kad sunaudojęs vos 1kW elektros energijos jis gali pagaminti 5kW šilumos. Net esant labai dideliam speigui, siurblys be problemų pumpuos karštą vandenį bei šilumą į jūsų namus. Siurblio ir sistemos viduje taip pat naudojamas ekologiškesnis R32 šaltnešis, dar vadinamas freonu. Ši medžiaga yra Daikin Bluevolution technologijos centre bei leidžia sumažinti į aplinką išmetamo CO2 lygį daugiau nei per pusę. 

Kiti šilumos siurbliai taip pat bus be galo efektyvūs. Kaip pavyzdį dar galime paimti Daikin Altherma 3 M – trečios kartos šilumos siurblį oras/vanduo monobloką.

Šis, 9-16kW galingumo šildytuvas idealiai tiks naujiems arba renovuojamiems, vidutinio arba didelio dydžio namams, kur nėra pernelyg daug vietos šilumos siurblio įrengimui. Tai reiškia, kad kompaktiškas ir ergonomiškas įrenginys puikiai suprojektuotas ir dėl to tinka net ir didesniems pastatams. Šį siurblį galima sujungti kartu su boileriu, kad nereikėtų jo pirkti ir montuoti atskirai. Taip pat su trečios kartos monobloku galima derinti ir saulės kolektorius dėl dar mažiau taršaus šildymo. Daikin Altherma 3 M efektyviai veiks net tada, kai lauke spaus minus 25 laipsnių šaltis. Įrenginys veiks gana tyliai ir nesukels didelio triukšmo. Dėl to jį galima drąsiai montuoti prie jūsų namų ir toliau gyventi įprastą gyvenimą, nesivarginant dėl ūžimo, burzgimo ar kitų garsų bei dėmesį atkreipiančių savybių (pvz., milžiniško karščio, dūmų), kuriuos skleidžia kiti šildytuvai.

Plati modelių gama

Jeigu norite efektyvaus mikroklimato valdymo sprendimo, Daikin turi ką pasiūlyti. Modelių gamoje yra ne tik Altherma 3 M (žematemperatūris monoblokas) bei 3 GEO (geoterminis/gruntinis šilumos siurblys). Čia taip pat rasime ir kitokių sprendimų, kuriuos pabandykime trumpai apžvelgti.

  • Žematemperatūris Daikin Altherma oras-vanduo šilumos siurblys – trečios kartos įrenginys turi A+++ energinio efektyvumo sertifikatą (aukščiausią), todėl taupo jūsų energiją, bet efektyviai šildo namus. Įrenginyje naudojamas R32 šaltnešis, kuris mažina išmetamo anglies dioksido kiekį. Na, o pats šilumos siurblys užims <0,4 kv.m grindų ploto, todėl jis tilps beveik visur, kur tik nuspręstumėte jį montuoti.

  • Aukštatemperatūris Daikin Altherma 3 H HT oras-vanduo šilumos siurbliai – šis įrenginys suderina modernią estetiką ir funkcionalumą. Šis šilumos siurblys gali šildyti ir vėsinti namus bei tiekti karštą vandenį, tad bus puikus pasirinkimas konvertuojant esamą šilumos sprendimą. Daikin Altherma 3 H HT veikia labai tyliai, todėl netrikdys jūsų kasdienių veiklų. Integracija yra ganėtinai nesudėtinga, o didžioji dalis energijos yra paimama iš atsinaujinančių šaltinių, tad tik ~35% yra imama iš elektros.

  • Daikin Altherma hibridiniai siurbliai – tai yra tarsi keli šilumos siurbliai viename. Šio įrenginio viduje veikia dujų kondensacinis katilas bei oro ir vandens šilumos siurblys. Tai leidžia sutaupyti ir sistemą naudoti, tik kaip šilumos siurblį, tik kaip dujinį katilą arba abu variantus kartu ir gauti geriausią įmanomą mikroklimato valdymą. Be to, sistema lengvai derinama su saulės kolektoriais.

  • Daikin dujinis katilas – neužima daug vietos namuose, tačiau turi moduliuojamą galingumą ir išvysto net iki 108% energinį efektyvumą. Šį katilą galima montuoti viduje arba išorėje, nesunkus jo aptarnavimas. Kaip ir kiti įrenginiai, jis gali būti valdomas ir naudojant išmaniąją programėlę.