Naujienos

2021 06 03 MODERNŪS IMP ARMATURE HIDRANTAI IR IŠMANIOSIOS ATBULINIŲ SRAUTO RIBOTUVŲ TEHCNOLOGIJOS


Atsinaujinant ir tobulėjant vandentvarkos ir gaisrų gesinimų technologijoms, Industek nori pristatyti modernius „IMP Armature“ antžeminius hidrantus ir Vokiškus FH9706080, BA tipo atbulinio srauto ribotuvus hidrantams.

Tai yra sertifikuoti, laiko išbandyti sprendimai užtikrinantys saugų bei patvarų vandens valdymą ypatingose situacijose. 

IMP Armature antžeminiai hidrantai

IMP Armature yra 40 metų patirtį turinti, Europoje viena lyderiaujantčių vožtuvų ir vandens valdymo sistemų gamintojų. Vienas populiariausių ir moderniausių jų produktų - antžeminiai hidrantai, pagaminti skiriant ypatingą dėmesį produkto patvarumui ir universalumui. Pritaikyti naudojimui mažose erdvėse ir naudoja modernią kamščių bei uždarymų valdymo sistemą, kuri užtikrina saugų ir patikimą vandens padavimą.

Techninę specifikaciją ir daugiau informacijos rasite čia.

 

FH9706080 – atbulinio srauto ribotuvas hidrantams 

Yra nepakeičiama vandentvarkos valdymo dalis, kai reikia pasirūpinti geriamo vandens tinklo apsauga nuo potencialiai užteršto vandens įsiurbimo. Atsižvelgiant į skirtingų vandens sistemų slėgį, jo dėka vandens srauto tiekimo grandinė yra efektyviai nutraukiama tarp geriamo ir potencialiai užteršto vandens sistemų. Keletas privalumų:

  • Slopina hidraulinius smūgius
  • Automatinė žarnų ištuštinimo funkcija
  • Vandens tinklo apsauga - iki 4 skysčio kategorijos. Privalomas pagal LST EN1717

Techninę specifikaciją ir daugiau informacijos rasite čia.

 

Susidomėjote ar kilo klausimų? Susisiekime info@industek.lt