Naujienos

2021 04 15 Industek vandentvarkos ir nuotekų produktų asortimentas


Atšilus orams ir intensyvėjant vandentiekio tinklų ir nuotekų sistemų tiesimo ir renovacijos darbams, INDUSTEK pristato didelių gabaritų universalias jungtis NOVA SIRIA ir nuotekų vamzdžių atnaujinimo sistemą FLEXIROHR.

Tai universalūs, patikimi ir efektyvūs sprendimai, užtikrinantys atliekamų vamzdynų projektavimo, statybos ir renovavimo darbų spartą ir kokybę, rezultato ilgaamžiškumą. 

FLEXIROHR nuotekų tinklų atnaujinimo sistema

Jos pagrindas – prie standartinio nuotekų vamzdyno universaliai pritaikomas atskiras vamzdis, kurio išorinis sluoksnis gofruotas, o vidinis – lygus, kas užtikrina geras hidraulines savybes, o montuojant netrukdo didelė trintis.

Dar daugiau, darbų efektyvumą garantuoja tai, kad montuojant nereikalingi kasybos darbai, o viską atlikti gali vos keli meistrai, nepriklausomai nuo esančių oro sąlygų.

FLEXIROHR – tai metodologija, kuri numato, kaip atlikti nuotekų vamzdyno atnaujinimą be didelių laiko ir kt. ištekių investicijų, be eismo ir nuotekų sistemos funkcionavimo trikdžių.

Techninę specifikaciją ir daugiau informacijos rasite čia.

 

NOVA SIRIA (hawle grupė) movų ir jungčių išskirtinumai:

NOVA SIRIA savo veikloje vadovaujasi lankstumo ir universalumo principais ir dėl itin plataus asortimento bei specialių užsakymų vykdymo gali tenkinti pačius įvairiausius poreikius ir sujungti bet kokios medžiagos ar skersmens vamzdžius.

  • Dydžiai: >= DN300 (dydis neribojamas);
  • Vamzdyno medžiagiškumas: Tinka visų tipų ir medžiagų vamzdžiams;
  • Aukšta apsauga nuo korozijos;
  • > 85m patirties;
  • Trumpi gamybos ir tiekimo terminai bet kurio dydžio ir tipo gaminiui.
  • Kas yra nestandartiniai sprendimai kitiems, gamintojui NOVA SIRIA visa tai yra standartiniai gaminiai.

 Techninę specifikaciją ir daugiau informacijos rasite čia.

 

Susidomėjote ar kilo klausimų? Susisiekime info@industek.lt