Naujienos

2021 02 25 FV9701 – SLĖGIO MAŽINIMO VOŽTUVAS - NAUJAS VANDENTIEKIO STANDARTAS


INDUSTEK pristato naujieną – slėgio reduktorių FV9701 – vokišką kokybę ir veikimo patikimumą. 

Naujasis slėgio reduktorius išsiskiria paprastumu įrengiant ir sureguliuojant, o aplinką tausojantiems vartotojams įvairiose pramonės šakose užtikrina maksimalų našumą ir tvirtumą. 

FV9701 vandentiekio tinkluose patikimai išlaiko pastovų slėgį, apsaugo nuo hidraulinio smūgio ir perteklinio vandens suvartojimo. Praleisdamas didelį vandens srautą veikia tyliai. 

 

FV9701 privalumai 

INDUSTEK plečia savo asortimentą vandens tiekimo ir statybos technologijų srityje pristatydamas Vokietijoje pagamintą slėgio mažinimo vožtuvą FV9701, kuris:

Draugiškas aplinkai ir atitinka naujausius aplinkosauginius reikalavimus, nes pagamintas iš bešvinio bronzos lydinio, o tai reiškia, kad kenksmingos medžiagos (sunkieji metalai) į geriamąjį vandenį nepateks. 

- Atsparus kavitacijai, temperatūrai ir skirtingoms terpėms, nes konstrukcijoje naudojamas aukštos kokybės, medicininis plastikas, išsiskiriantis atsparumu. Iš jo yra pagaminti vožtuvo įdėklas ir skaidri filtro kolbą.

Apsauga nuo nešvarumų. Integruotas 160 μm filtro įdėklas apsaugo vožtuvo vidinius komponentus nuo nešvarumų. Jį lengva valyti nenuimant vožtuvo. 

Universalus. Dėl plataus diametrų asortimento, galimybės naudoti tiek su šaltu, tiek su karštu vandeniu, gamyboje naudotų medžiagų yra plačiai pritaikomas tiek gyvenamajame, tiek pramoniniame sektoriuose. 

Naudingas ekonomiškai. Dėl konstrukcijos ypatybių paprastai įrengiamas ir prižiūrimas (nereikia manometro ir specialistų), filtras valomas neišardant pačio vožtuvo, reguliavimas prieinamas išoriškai, mažina vandens sunaudojimą, o veikimui yra nereikalinga elektros energija.

Visos šios savybės užtikrina įrenginio patikimą ir naudingą veikimą, ištestuotą dar gamykloje ir patvirtintą sertifikatais.

 

Pagrindiniai techniniai parametrtai: 

- Srieginės jungtys: DN15...50;

- Darbinis slėgis: PN16 arba PN25;

- Darbinė temperatūra: maks. 40°C arba maks. 85°C;

- Išeinančio slėgio nustatymo diapazonas:

  • 1,5...7Bar  SP versija
  • 3...12Bar HP versija
  • 0,5...3Bar LP versija

 

Daugiau techninės informacijos ir paruoštą skrajutę rasite čia.