Naujienos

2021 02 01 INDUSTEK PATARIMAI KAIP ATITIKTI A++ KLASĖS REIKALAVIMUS PORTALE WWW.SA.LT


INDUSTEK portale sa.lt dalinasi įžvalgomis ir siūlo galimybes jums, kad pastatai atitiktų nuo šių metų sausio 1 d. keliamus A++ klasės reikalavimus. Juk ne paslaptis, kad pasirinkta pastato šildymo ir vėsinimo sistema didele dalimi nulemia viso pastato energinio naudingumo klasę.

DAIKIN tiki, kad šilumos siurbliai įrengiami pastatuose suvaidins reikšmingą vaidmenį žaliajame Europos kurse. Todėl kurdami ir gamindami įrangą nepaliaujamai tobulina technologijas, kurios jau dabar atitinka A++ (ar net A+++) reikalavimus, nes didele dalimi efektyviam veikimui naudoja:

- atsinaujinančią energiją, 

- R-32 šaltnešį,

- reversinę bei inverterio technologijas ir kitas inovacijas.

INDUSTEK pernai metais pristatė naujausius trečios kartos šildymo ir vėsinimo sprendimus, kurių energiškai ir ekonomiškai efektyviu veikimu didžiuojasi DAIKIN.

DAIKIN nepaliauja galvoti ir apie savo klientų patogumą, kai gaminamas technologijas integruoja su moderniausiais išradimais, kuomet mikroklimatas gali būti valdomas per nuotolį išmaniaisiais telefonais, o pastoviame judesyje gyvenantys žmonės jais susitvarko visus reikalus, nuo šiol net namų šildymo ir vėsinimo įrangos efektyvų veikimą.

Daugiau skaitykite portale www.sa.lt.

Susidomėjote ar kilo klausimų? Susisiekime info@industek.lt