Naujienos

2021 01 20 INDUSTEK SIŪLO A++ ENERGINIO NAUDINGUMO KLASĘ ATITINKANČIUS DAIKIN SPRENDIMUS


Remiantis Europos Sąjungos direktyva nuo šių metų sausio 1 d. Lietuvoje visų paskirčių pastatai turi atitikti A++ energinio naudingumo klasei keliamus reikalavimus. INDUSTEK, UAB vadovas Vaidas Ragaišis pastebi, kad tvarių pastatų paklausa įgyja pagreitį, o tai tiesiogiai įtakos šių metų šildymo bei vėsinimo įrangos pasiūlą Lietuvoje. Ne paslaptis, kad pasirinkto sprendimo atitikimas A++ energinei klasei didele dalimi nulemia viso pastato energinio naudingumo klasę.

„Esame pasiruošę šiems Lietuvoje vykstantiems pokyčiams. Atstovaujame DAIKIN -  šildymo, vėsinimo ir kitų gero mikroklimato sprendimų pasaulinį lyderį, kuris nuolat žengia žingsnį į priekį ir per daugelį metų jau pelnė Lietuvos žmonių pasitikėjimą. Pernai pristatėme naujausius A++ ir A+++ klasę atitinkančius „Daikin Altherma 3“. Šie trečios kartos šildymo ir vėsinimo sprendimai itin populiarėja Europoje, todėl esame pilnai pasiruošę padėti ir Lietuvos gyventojams diegti tvarią A++ įrangą“, - teigia Vaidas Ragaišis, INDUSTEK, UAB generalinis vadovas.

A++ energinės naudingumo klasės reikalavimai:

- >50% energijos pastate turi būti gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių: biokuro, vėjo, saulės, geoterminių šaltinių.

- Geresnės atitvarų šiluminės savybės, sumažinsiančios šiluminius nuostolius, kas pakeičia ir šildymui reikalingos energijos poreikius bei reikalavimus sąnaudoms.

- Aukštesnio energinio naudingumo reikalavimai vėdinimo sistemai ir rekuperacijai, dėl ko gerės pertvarų ir perdangų tarp patalpų ar atskirų butų šiluminės savybės, kis reikalavimai technologijoms.

INDUSTEK siūlo naujausius A++ ir A+++ energinę klasę atitinkančius „Daikin Altherma 3“ kartos žematemperatūrius ir aukštatemperatūrius šilumos siurblius, hibridinius ir geoterminius šildymo sprendimus, VRV5 sistemas, kitas kondicionavimo ir rekuperavimo technologijas bei naujos kartos kondensacinius dujinius katilus, kurie integruojami su saulės šiluminės energijos moduliais. 

Kiekvienas iš mūsų suprantame, kaip yra svarbu tausoti gamtą bei išteklius, todėl verta paminėti, kad „Daikin Altherma 3“ šilumos siurbliai išskiria šilumą net prie -28°C, ruošia buitinį karštą vandenį, o šiltuoju metų laiku - vėsina patalpas. Taip užtikrinamas idealus mikroklimatas 365 dienas per metus, sunaudojama mažiau elektros energijos.

Verta atsinaujinti šildymo sistemą

Neretu atveju atnaujinant seną šildymo sistemą, užtenka pakeisti ten sumontuotus radiatorius ar senus dujinius katilus nauju „Daikin Altherma 3“ sprendiniu. Vidiniai įrenginiai puikiai dera prie šiuolaikinio interjero dizaino, o kadangi jie neskleidžia suodžių kaip kieto kuro katilai, juos galima montuoti tiesiog garaže, skalbykloje ir netgi kambaryje. Su DAIKIN savo namų ar biuro mikroklimatą galėsite reguliuoti telefonu - išmaniąja aplikacija ir taip mažinti energijos švaistymą ir sąskaitas.

DAIKIN Bluevolution inovacija viršija A++ energinės klasės reikalavimus

DAIKIN kurdamas šildymo ir vėsinimo bei kitus mikroklimato gerinimo įrenginius sprendžia ir šių įrenginių keliamas aplinkos apsaugos ir energetikos problemas. Todėl įrangoje instaliuoja savo sukurtus inovatyvius „Bluevolution“ technologinius sprendimus: R-32 šaltnešį, inverterio technologiją, reversinio šilumos siurblio veikimo principą ir išmaniuosius jutiklius bei valdiklius.

INDUSTEK įgyvendinti projektai

INDUSTEK įgyvendino projektus, atitinkančius A++ ir aukštesnio energinio naudingumo klasę:

- „LIDL“ Kauno logistikos centre, Lietuvos valstybinėje įmonėje „Oro navigacija“ bei  baldų namuose „Skraja“ (Vilniuje) jau įdiegėme DAIKIN „VRV“ sprendimus patalpoms šildyti ir vėsinti.

- Kaune Putvinskio gatvėje komercinės ir gyvenamosios paskirties komplekse įrengėme „Daikin Altherma“ žematemperatūrius šilumos siurblius.

Daugiau apie mūsų projektus galima rasti čia.

Daugiau informacijos apie konkrečius DAIKIN šildymo sprendimus ieškokite čia. 

Norite paklausti ar reikia papildomos konsultacijos? Susisiekime info@industek.lt.