Naujienos

2021 01 11 Industek Daikin oro valytuvai su "Streamer" technologija, kuri neutralizuoja virš 99% koronavirsų


DAIKIN besirūpindamas savo produkcijos vartotojų namų ir darbo aplinkos mikroklimatu bei sveikata dar kartą ištyrė ir moksliškai pagrindė sukurtos ir patentuotos „STREAMER" technologijos svarbą šiandienos kovoje su COVID-19. 

Remiantis naujausiais DAIKIN ir Japonijos biomedicinos ir mikrobiologijos mokslininkų tyrimų duomenimis, DAIKIN produktai su „STREAMER" technologija per 3 veikimo valandas neutralizuoja virš 99.9% koronoviruso (SARS-CoV-2) dalelių.

„STREAMER" technologijos pagrindinės savybės:

- suskaido ir neutralizuoja kenksmingas filtro sulaikytas medžiagas: virusus, bakterijas, žiedadulkes, pelėsių sporas;

- mažina astmos ir alergijos simptomus;

- naikina blogus kvapus, saugo nuo odos, nosies bei gerklės išsausėjimo;

- neutralizuoja korona virusą >99.9% (SARS-CoV-2)!

 

DAIKIN mikroklimato valdymo sprendimai, kuriuose įdiegta STREAMER technologija (tai yra oro valytuvai bei kondicionierių Perfera serija), gali būti drąsiai naudojama patalpoms valyti nuo virusų. 

Šiuo metu INDUSTEK siūlo įsigyti DAIKIN oro valytuvus MC55W ir MCK55W (su Ururu drėkinimo funkcija) su „STREAMER" technologija už ypatingą kainą.

Turite klausimų? Susisiekite info@industek.lt 

-------

„STREAMER" technologija yra grindžiama tam tikru plazmos išlydžiu, kuris generuoja įgreitintų elektronų staigų srautą. Taip atsiranda dviguba galinga oro valymo sistema, kuri oro jonizacijos metu “sugaudo” kenksmingas daleles, įskaitaint koronovirusą (SARS-CoV-2).

Daugiau apie „STREAMER" technologiją čia.

Daugiau apie DAIKIN atliktus tyrimus galima rasti čia.