Naujienos

2020 12 04 APIE ŠIUOLAIKINES KATILINES SKAITYKITE „NAMAS IR AŠ“ ŽURNALE


INDUSTEK atstovas Jolantas Griškus dalinasi su žurnalu "Namas ir AŠ" apie šiuolaikines katilines, kurios šildo, vėsina ir gamina karštą vandenį.

Jo nuomone, šiuolaikinė katilinė yra daugiafunkcė patalpa, kurioje ne tik sumontuotas dujinis katilas ar šilumos siurblio vidinis blokas. „Dažniausiai tokioje patalpoje būna įrengiama skalbyklė, džiovyklė, vandens minkštinimo bei kitokie filtrai, rekuperacinė sistema. Tokioje patalpoje nereikės sandėliuoti medžio granulių ar baisėtis aprūkusiomis nuo suodžių sienomis bei lubomis. Šilumos siurblio vidinis blokas panašus į šaldytuvą, jis neskleidžia nemalonaus kvapo bei garso, neišskiria į aplinką karščio bei užima mažai vietos. Todėl suprantama, kad tokią vadinamąją katilinę būtina išnaudoti ir kitoms reikmėms, kur nebaisu būtų išsitepti ir mūvint baltas pirštines“.

Paklaustas, kurioje neįprasčiausioje namų vietoje pastaruoju metu teko matyti įrengtą šilumos šaltinį, J. Griškus susimąstė. "Nustebino drabužinės patalpoje sumontuotas šilumos siurblys..." Visą straipsnį galite rasti "Namas ir Aš" žurnale.

Apie INDUSTEK pristatomus dujinius katilus skaitykite čia.