Naujienos

2020 10 19 WaStop®– atbuliniai vožtuvai savitakiniams tinklams


INDUSTEK pristato naujieną. WaStop® – linijiniai atbuliniai vožtuvai savitakiniams tinklams. Originalios konstrukcijos,  patikima apsauga nuo rūsių užtvindymo.

 

Linijinių atbulinių vožtuvų įrengimo paprastumas ir veikimo principas

WaStop® atbulinis vožtuvas tinka visais atvejais apsaugant patalpas ir vietoves nuo nepageidaujamo užtvindymo. Jį įrengti yra paprasta ir pigu, trunka vos kelias minutes. Vožtuvas gali būti įrengiamas tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Pats vožtuvas WaStop® yra pagamintas atlaikyti net iki 8 m aukščio vandens stulpo slėgį, o vandeniui tekant įprasta kryptimi membranos pakėlimui reikia nedidelės jėgos. Tuo tarpu atsiradus atbuliniam srautui vamzdyje, membrana užsipildo vandeniu ar dujomis ir veikia kaip stabdis. 

Universalumas ir patikimas saugumas 

 • Patalpų apsauga 
  nuo užtvindymo, kuomet įrengtas WaStop® atbulinis vožtuvas gali apsaugoti patalpas (tokias kaip rūsiai ir pan.) nuo užtvindymo nuotekomis, lietaus, patvinusių upių ar ežerų vandeniu.

 • Jautrių apsėmimui vietovių
  (žemės ūkio paskirties ar kitų) apsauga, kuomet, įrengus WaStop® atbulinį vožtuvą, teritorija apsaugoma nuo jūros ar kitokio nepageidaujamo vandens patekimo į teritorijas per lietaus ar nuotekų tinklus.

 • Kvapų kontrolė
  kuomet įrengtas WaStop® vožtuvas kvapams ar įvairioms susidariusioms dujoms jautrias vietoves apsaugo jas sustabdydamas ar nukreipdamas nepageidaujamą taršą į kitas vietoves.

 • Smulkių gyvūnų ir vabzdžių kontrolė
  kai įrengus WaStop® vožtuvą šie nebegali patekti į nuotekų ar kitus vamzdynus. 

 

Daugiau informacijos čia.