Naujienos

2019 05 13 „Namų pasaulis 2019” – vieta, kur susitinka verslas ir gimsta geriausios idėjos!


INDUSTEK dalyvauja statybų, interjero bei baldų parodoje „NAMŲ PASAULIS 2019“. Jau 26 – ąjį kartą paroda kviečia lankytojus susipažinti su naujausiomis nekilnojamojo turto statybos bei interjero tendencijomis. 

Parodoje INDUSTEK pristatė DAIKIN „Bluevolution“ bei „Daikin Altherma" sprendimus.

„Bluevolution“ technologija - tai viena paskutinių rinkos naujovių. DAIKIN yra pirmoji bendrovė pasaulyje, pristačiusi šilumos siurblius ir oro kondicionierius, kuriuose naudojamas R-32 šaltnešis, pasižymintis didesniu energijos efektyvumu bei mažesnėmis CO2 emisijomis. Taip yra dėl to, kad su R-32 šaltnešiu reikia mažesnio kiekio nei su R-410A. R-32 yra lengvai atkuriamas ir pakartotinai naudojamas, todėl puikiai tinka norint įgyvendinti naujus Europos F dujų reglamento tikslus.

„NAMŲ PASAULIS 2019“ - tai jau 26-oji tarptautinė statybų ir interjero paroda, kurioje kasmet apsilanko virš 20 tūkstančių lankytojų. Parodos tikslas - supažindinti lankytojus su namų statybų ir interjero naujovėmis, skatinti ekonominius ryšius ir verslo praktiką, todėl parodos metu planuojami teminiai seminarai ir pristatymai.