Naujienos

2019 03 25 „Daikin Altherma" - žvilgsnis į ateitį


INDUSTEK atstovauja gamintojus, kurių siūlomų šilumos siurblių efektyvumas siekia net 300%. Tai trigubai mažesnis energijos suvartojimas negu jos pagaminama. Šiai moderniai ir ekologiškai technologijai negali prilygti net pačios efektyviausios iškastinio kuro apšiltinimo sistemos. 

Paskutinė rinkos naujovė - trečios kartos šilumos siurbliai „Daikin Altherma" - tai vieni geriausių produktų šiame rinkos segmente, paremti „Bluevolution“ technologija, išsiskiriančia ilgaamžiškumu, aukštais komfortą suteikiančiais standartais bei dar efektyvesniu kainos ir kokybės santykiu. 

Kaip funkcionuoja šilumos siurblys? Šie prietaisai yra integruojami į oro kondicionavimo sistemą ir perduoda šilumą iš vienos aplinkos į kitą. Šilumos siurbliai gali veikti tiek šildymo, tiek vėsinimo rėžimu. Jie išgauna šilumą iš lauko oro, net jeigu lauke labai šalta ir nukreipia ją į vidų tam, kad būtų apšildytos patalpos. Veikiant aktyviam vėsinimo rėžimui, siurbliai nukreipia šilumą iš vidaus į išorę, todėl patalpos tampa vėsesnės.

„Daikin Altherma" pasižymi:

Ekologija, kadangi šie šilumos siurbliai naudoja aplinkos orą kaip atsinaujinančią energiją. Be to, šilumos siurblys, užpildomas ekologišku R32 šaltnešiu, kuris šildo arba vėsina namus, aprūpindamas juos karštu vandeniu ir tuo pačiu maksimaliai sumažindamas į atmosferą išmetamo anglies dvideginio kiekį.


Geriausiu našumu, kadangi specialiai namams sukurtas „Bluevolution“ sprendimas užtikrina aukščiausią energijos efektyvumo klasę iki A +++, kas leidžia sumažinti sąskaitas už suvartotą energiją. 


Inovatyviu valdymu, nes yra sukurta intuityvi nauja vartotojo sąsaja. Tinkamai nustačius įrangą, „Daikin Eye“ technologija užtikrins sistemos šildymo ir aprūpinimo karštu vandeniu funkciją bei garantuos, kad suteikiamas komfortas atitiktų vartotojų poreikius.


Nauju dizainu, kuris tinka visur. Ant grindų statomas šilumos siurblys turi integruotą iki 230 litrų tūrio vandens talpą, tačiau visa sistema užima vos 0.37m2 grindų ploto. Tačiau jei ant grindų vietos vis dėlto neatsirastų, yra analogiška prie sienos tvirtinama sistemos versija, kurios konstrukcija, sujungta su atskiru karšto vandens rezervuaru, užtikrina sistemos konfigūracijos ir montavimo lankstumą.

Sužinokite daugiau