Kontaktai kondicionavimo sistemoms, šilumos siurbliams

INDUSTEK UAB - Vilnius

Dariaus ir Girėno g.177
LT-02189, Vilnius
El.paštas: info@industek.lt
Tel. (+ 370 5) 211 30 12

DAIKIN įranga

Daikin Vilnius, Daikin Vilniuje, Vilniaus Daikin

 

Vilniuje

 

Vardas Pareigos El.paštas Mob.tel.

Jolantas Griškus

DAIKIN šilumos siurbliai

jolantas.g@industek.lt

(8 - 655) 40515

Andrius Svirnelis

Oro kondicionieriai - VRV, SKY AIR

svirnelis.a@industek.lt

(8 - 688) 02210

Marius Bikauskas

Vandens šaldymo mašinos, fankoilai

marius.b@industek.lt

(8 - 686) 17920

Ramūnas Vaštaka

DAIKIN šilumos siurbliai

vastaka.r@industek.lt

(8 - 627) 99667

Saulius Blažys

Projektų grupės vadovas

saulius.b@industek.lt

(8 - 686) 83358

 

Kaune

Daikin Kaunas, Daikin Kaune, Kauno Daikin

 

Vardas Pareigos El.paštas Mob.tel.

Vaidas Pozniakovas

Daikin atstovas Vidurio Lietuvoje

pozniakovas.v@industek.lt

(8 - 612) 27217

 

Klaipėdoje

Daikin Klaipėda, Daikin Klaipėdoje, Klaipėdos Daikin

 

Vardas Pareigos El.paštas Mob.tel.

Giedrius Racevičius

Daikin atstovas Vakarų Lietuvoje

giedrius.r@industek.lt

(8 - 674) 78799

 

DAIKIN SERVISAS / daikinservisas@industek.lt

 

Vardas Pareigos El.paštas Mob.tel.

Ramūnas Vitkus

Serviso Vadovas

ramunas.v@industek.lt

(8 - 685) 11446

Robertas Savickas

Serviso inžinierius

daikinservisas@industek.lt

(8 - 696) 90067

 

 

VERTIV/EMERSON – tikslios kontrolės oro kondicionieriai

 

Vardas Pareigos El.paštas Mob.tel.

Marius Bikauskas

Projektų vadovas

marius.b@industek.lt

(8 - 686) 17920