Naujienos

2021 03 03 PAVASARĮ TIRPSTA NE TIK SNIEGAS: Nuolaidos Daikin produkcijai


Kovo mėnesį su pavasario saulės spinduliai tirpsta ne tik sniegas, bet ir DAIKIN produktų kainos. INDUSTEK pristato efektyvius šildymo ir mikroklimato gerinimo sprendimus pavasariškai šilumai ir gaivai namuose už ypatingą kainą! 

 

Su 30% nuolaida visą kovo mėnesį galite įsigyti: 

DAIKIN dujinius katilus 

Tai pats kompaktiškiausias ir ekonomiškiausias efektyvaus šildymo sprendimas. Atnaujinę savo šildymo sistemą moderniu prie sienos tvirtinamu DAIKIN dujiniu katilu jau kovo mėnesį namuose jausite jaukią pavasarišką šilumą. Su patikimai ir efektyviai veikiančiu katilu prisidėsite prie tvarios savo aplinkos kūrimo.

DAIKIN Altherma 3GEO geoterminius šilumos siurblius vanduo-vanduo 

Tai šildymo ir karšto vandens ruošimo sprendimas, tinkantis bet kokiam klimatui. Efektyvus tiek naujai statomuose namuose, tiek stambaus masto renovacijoms. DAIKIN Altherma 3GEO aukščiausias energinis efektyvumas, kurį užtikrina didžiąja dalimi (net 80%) atsinaujinančių šaltinių, modernaus šaltnešio R32, inverterio ir kitų DAIKIN technologijų naudojimas šildymui ir karštam vandeniui tiekti. Daikin Altherma 3GEO ekonomiškai atsiperkanti investicija!

 

DAIKIN oro valytuvai kovo mėn. už ypatingą kainą 

Tai aukščiausio lygio triguba filtrų sistema, suderinta su STREAMER technologija, apsauganti nuo virusų (tame tarpe ir koronavirusų), bakterijų, kenksmingų dalelių ir nepageidaujamų kvapų. Tai patikimas alergenų naikintuvas jūsų patalpoms, padėsiantis lengvai išvengti pavasarinių alergijų. Įsigijus valytuvą su Ururu drėkinimo funkcija apsaugosite savo organizmą ir patalpas nuo išsausėjimo.

 

Ypatingi pasiūlymai galioja visą kovo mėnesį, iki 2021-03-31. Daugiau informacijos rasite čia.