Šilumos siurbliai

DAIKIN ŠILUMOS SIURBLIAI - TECHNOLOGIJA


šilumos siurbliai - veikimo principas
Jeigu ieškote taupaus ir ekologiško būdo patalpoms apšildyti, šilumos siurbliai – nepakeičiamas sprendimas. Tai aplinką tausojantys prietaisai, kuriems reikalinga dirvožemio, saulės, oro ar gruntinio vandens energija. Jie geriausiai tinka norint sumažinti šildymui skirtas išlaidas bei puoselėti gamtos ekologijai. Industek prekių asortimente atrasite didelį šilumos siurblių pasirinkimą – jie pritaikomi tiek namams, tiek komercijai ar pramonei.
 
 

Kaip funkcionuoja šilumos siurblys?

Šie prietaisai yra integruojami į oro kondicionavimo sistemą ir perduoda šilumą iš vienos aplinkos į kitą. Šilumos siurbliai gali veikti tiek šildymo, tiek vėsinimo rėžimu. Jie išgauna šilumą iš lauko oro, net jeigu lauke labai šalta ir nukreipia ją į vidų tam, kad būtų apšildytos patalpos. Veikiant aktyviam vėsinimo rėžimui, siurbliai nukreipia šilumą iš vidaus į išorę, todėl patalpos tampa vėsesnės.
 
 
 

Šilumos siurblio efektyvumas

šilumos siurbliai - efektyvumas

Daikin ir Hitachi siūlomų siurblių efektyvumas siekia net 300%. Tai trigubai mažesnis energijos suvartojimas negu jos pagaminama. Šiai moderniai ir ekologiškai technologijai negali prilygti net pačios efektyviausios iškastinio kuro apšiltinimo sistemos. Universalūs siurbliai su inverterio technologija puikiai tinka visų tipų patalpų šildymui.
 
 

 

Siurblių rūšys

Industek tiekia moderniausius Daikin bei Hitachi technologijos šiluminius siurblius:
  • „Daikin Altherma“ asortimentas skirtas buitiniam šildymui, namams. Ši technologija leidžia pasirinkti aukštą arba žemą temperatūrą, ji yra tinkama įvairių tipų bei dydžių pastatų apšildymui.
  • „Daikin Altherma Flex type“ – tai unikali šiluminio siurblio įranga, skirta tiek daugiabučiams, tiek privatiems namams.
  • „Daikin Multis“ produktai su VRV bei aušintuvais skirti pramonei. Tai itin aukštus pramoninio patalpų vėsinimo bei šildymo reikalavimus atitinkantys siurbliai. Įsirengus juos biuruose pagerės Jūsų darbingumas, galėsite mėgautis malonia, darbui tinkama atmosfera.

Kaip išsirinkti tinkamą?

Renkantis kokybišką šildymo sistemą, pravartu atsižvelgti į kainą ir rasti sau labiausiai tinkantį variantą. Kadangi šaltasis metų laikas mūsų klimato juostoje būna ganėtinai ilgas, neišvengiama didelių šildymui skirtų išlaidų. Išeitis yra! Įsirengus inovatyvias bei ekologiškas sistemas, galima sumažinti maždaug trečdalį šildymo išlaidų.


Pasinaudokite moderniomis technologijomis

Bendradarbiaujame su profesionaliomis įmonėmis, teikiame žymiausių užsienio gamintojų paruoštus produktus. Susisiekite su mumis ir įsigykite itin aukštos kokybės japoniškų Daikin bei Hitachi siurblių, tinkančių tiek buitiniam, tiek pramoniniam įvairių patalpų šildymui.