Apie mus

UAB "Industek" įsteigta 1997 metais birželio mėn. 20 d.,  įmonės vadovas Vaidas Ragaišis. UAB „Industek“ sėkmingai veikia Lietuvos rinkoje jau daugiau kaip 18 metų. Įmonėje dirba 20 darbuotojų, tai yra profesionali komanda, kuri užtikrina aukščiausios kokybės sprendimus Jums.
UAB "Industek" priklauso tarptautinei INDUTRADE kompanijų grupei.  INDUTRADE yra tarptautinė pramoninė grupė, kuri parduoda techninius aukštos kokybės produktus ir sprendimus savo klientams, kurie leidžia kurti ir vystyti jų pačių gaminamus produktus, taip pat gerinti ir tobulinti gamybinius procesus.  Indutrade sudaro daugiau kaip 200 atskirų prekybinių ir gamybinių kompanijų. Grupėje dirba daugiau kaip 5.500 darbuotojų. Mūsų darbuotojus jungia verslumo dvasia, techninės žinios ir stipri orientacija į klientą.
UAB "Industek” parduodami produktai ir veiklos kryptys:
 
  • Sklendės, siurbliai ir kita uždaromoji armatūra vandentvarkai bei pramonei
  • Šilumos siurbliai ir oro kondicionieriai
  • Šulinių liukai, žymėjimo lentelės ir kita produkcija miesto ūkiui
Lietuvoje mes atstovaujame daugiau nei 20 įmonių-gamintojų iš įvairių pasaulio šalių, kurios yra savo rinkų lyderės-specialistės, siekiančios plėtoti verslą ir pasirenkančios partnerius distributorius, turinčius technines žinias, finansinius ir materialius išteklius, padedančius įgyvendinti abipusiai naudingus tikslus ir siekti maksimalaus mūsų bendrų ir klientų lūkesčių patenkinimo. 
Nuo 1998 metų UAB „Industek“ yra Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos narys.
Nuo 2013 metais UAB „Industek " sėkmingai įdiegė ir dirba pagal sertifikuotą kokybės vadybos sistemą,  atitinkančią LST EN 9001:2015 standarto reikalavimus.